особисте господарство МАРШЕР

Мені чоловік каже - кози були і будуть, а твої нерви мені дорожче. Таки любить мене більше, чим кіз. :grinning:

12 лайков

Я сьогодні цілий день, аж до 8 вечора займалась з чоловіком, облаштуванням сарайки а вірніше переплануванням для дорослих. Для підлітків ми вже зробили, а сьогодні прийшов час і для дорослих, бо скоро до нас приїдуть 3 дорослі кізоньки і треба мати апартаменти побільше. Тож все облаштували, тепер у 16метрах квадтраних, будуть скоро жити 5 кізоньок. Думаю що їм буде комфортно. Я сьогодні свого чоловіка розхвалювала , що він такий умнічка, що краще його чоловіків не існує. Так він вирішив , що ремонт у будинку закінчить своїми силами, щоб я ним пишалась. А я раденька, що у нього крила виросли, тепер діло швидше піде.

23 лайка

Виконувати роботу разом завжди краще. Для нервів і для карману. Ми все робимо самі, завжди восени або зимою. Літом роботи багато і внуки у нас. А ви все до зими встигнете, очі бояться, а руки роблять. Хіба є така робота, щоб наші жінки не вміли?

11 лайков

Ще стане з нього бджілка Майя :smile:

2 лайка

Для поцінувачів вина і сиру :yum:

15 лайков

Ого-го як давно я не заходила на форум. У мене народились козлята від нашого козлика і також народились козлята від іншого козлика (ми привезли вагітну кізоньку від Юлі). Ламанчула поки що не родила. Чотири ярочки я не парувала, хай ще ростуть. Декого вибракувала, це завжди сложно але необхідно робити( треба залишати найкращих). Ремонт у будинку ще не доробила( таке відчуття що це ніколи не закінчиться).

18 лайков

Марина, це ж добре,що формуєте стадо згідно своїх планів, от і малеча своя вже є- з чим і вітаю :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
А ремонт в приватному будинку закінчити не можна- його можна тільки призупинити( це з власного досвіду :grin:)

7 лайков

Марина, показывайте малышню, это же очень интересно)

2 лайка

це точно, саме так

Інночка, Шейх( твоє дитинча) вже став батьком. У нього з’явилась доця і синок, завтра обов’язково зроблю фото, дітки народились з вагою трішки більше як 3 кіло кожен.На ногах вони високі , у козлика висять вушка а у кізоньки встали як у мами( помісь з зааненкою). Він виріс (Шейх) і став мужній такий “мужичок” (коренастий).

8 лайков

Ой дівчата, а у мене халепа трапилась. Одна з моїх кіз захворіла (місяць назад окотилась). Помітила я , що у неї на вимені щось маленьке і тверде. Я залізла під неї і давай розглядати, як виявилось чиряк. Одразу зателефонувала Каті і спросила пораду. Тож зараз караул, чирі поперли як гриби після дощу, мазь Вішневського “наше всьо”. Доїтись їй боляче, ноги аж на голову мені задирає, репетує але ж доїти її треба бо як інакше. Колю їй вітаміни і разом з нею плачу. Молоко вона збавила, навіть трохи схудла. Вже тиждень як ми боремся з чирями. Катя висловила думку, що коза підстудила собі вим’я, отакі справи. Що буде далі тільки Господь святий знає.

8 лайков

Терпения Вам и здоровья козочке

3 лайка

дякую за підтримку

Ой-ой… Марина, а реально могла застудить? На улице ложится на землю или сквозняки?

1 лайк

на вулицю вони зовсім не ходять , у мене великий сарай і вони завжди там. Може якийсь сквозняк був, навіть не уявляю як це могло статись.

Марина, а не может быть так, что какое-то время подстилка была не очень сухой?

Марин, попробуйте цинковой мазью намазать, только хорошо так и перед этим хорошо обмойте хлоргексидином. Цинковая хорошо воспаление снимает и подсушивает. У меня было как-то у одной козы такое похожее, быстро прошло.

3 лайка

Про хлоргексдин - хорошая подсказка и дополнение. Обмывать буквально. А лучше мази Вишневкого - нету. Людочка, она справится гораздо лучше цинковой в этом случае.

Пусть козочка выздоравливает побыстрее.

5 лайков

підстилочка суха( глубока), також я через день посипаю попілом і він добре дезенфікує і вбирає вологу(дуже гарно діє попіл, Ліана порадила і я їй дуже вдячна).

3 лайка

дякую за пораду, треба купити бо якось у мене її не має

1 лайк