Особисте господарство “CAPRINA”

Три козлика, Діоніс, Віктор Федорович з “Золотої кози”, і шашлик Жорік.

32 лайка

Все козлики , хороши собой ! Пускай радуют Вас !
Дионис - вес набирает не плохо :wink:

2 лайка

Якщо Ви досі не заразили, то вже і не заразите. Тут треба йти іншим шляхом, потрібно довести, що від купівлі козочок йому буде вигода. Наприклад, що козочки дадуть багато молока, Ви молоко продасте і купите щось чоловікові :slightly_smiling_face:.

6 лайков

К сожалению такое не пройдет, у меня любая продажа-это тупик или не продается или оочень дешево. И он это знает-вот и говорит, сначала продай а потом покупай.

5 лайков

Ну Ви все одно не здавайтесь!

3 лайка

Значит нужно налаживать продажи. Когда я покупала очередную форму для сыра, это нужно было выпрашивать, и козы мои были и сыры мои, а как только монеты зазвенел, так и сам доит теперь, я только сыр ваяю и клиентов ищу, да и он на рынке с дочерью стоят все лето осень и весну

21 лайк

Скоро вся ВР соберется на форуме…:grin: у меня Арсений Петрович :grin::grin::grin:

12 лайков

У меня Арсениев аж два) Один просто, а другой Петрович) Свиньи ток)

14 лайков

Ооооо будите обедать бывшим премьером :smiley:

6 лайков

Я так подумав, дарeмно я назвав козлика Віктор Фeдорович, шe в Ростов змахається, хто ж мeні тоді кіз крити будe?! Так що тeпeр він називається Хорс.

19 лайков

Отож,а дурной пример заразителен :rofl: ну а если с церковной точки зрения то именами людей скотину не нужно называть их потом …того…а эти имена святые угодники носят !

Хи-хи))) А мы уже своих свинок съели —Янык, Пшонка и Арсений.

18 лайков

Сьогодні Діонісу 1 місяць. Вага 10кг.

35 лайков

Хорс. 1,5 місяці. вага 8кг.

17 лайков

З якою вагою народився Хорс? Як для 1.5 міс. малувата вага.

2 лайка

Точну вагу не знаю, але десь в районі 3кг. Приїдуть документи буду знати точно. На великих фермах рідко народжуються з більшою вагою. Головне, що вмене він дав хороший приріст, за 6 днів в моєму хазяйстві Хорс поправився на 1.1 кг, до речі так само як і Діоніс.

4 лайка

У вас тепер козликів до вибору до кольору, кожній козі по мужу?

3 лайка

Та ні, на одного козла 3-4 козочки :slightly_smiling_face:

буде кілька окремих ліній, може мою Баську в невістки вже візьмете? здам аналізи по бажанню.

Ліній дві, одна Зааненці, а друга експерементальні ( помісь місцевих кіз з відсотковими Нубами). А з Базькою Ви мене ставите в незручне становище, і відмовити Вам не зручно, вже другий раз просите, і погодитись нема як. Я своїм сусідам відмовляю, а тут Ви привезете свою козу, і як то буде виглядати.

4 лайка