ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Так , Юра щасливий , бо не знав як подужати вручну 50 соток сінокоса

17 рулонів по 350-400 кг вже стоять в двух гаражах на зиму

36 лайков

гарна штука, але у нас на сінокосі дуже багато мурашників і вони дууууже високі. Ламається косарка часто.

А наші мурашники розлітаються від косарки , як салют , Юра вперше таку силу техники побачив :wink: :sunglasses:

5 лайков

Новина сьогодняшнього дня - о 13 годині ми з Юрою отримали прививку Пфайзера ! Поки що немає жодної реакції … польот нормальний !

17 лайков

Поздравляю с косаркой! Супер!

2 лайка

Всім привіт ! Мої кози зараз дружно загуляли , Дизелю та Принцю роботи багато … у дворі повний армагездець … хайож стоїть неймовірний .
Я знаю , що багато людей читають мою сторінку , отже хочу попередити про те , що через місяць буду виставляти Принця на козій ринок . Вирішили в зиму його не залишати … дочок його багато собі залишила та ще залишу у наступному році . Продаватиму не дорого , викупаного , вичесаного та з доставкою за ціною пального … ну це обговоримо потім .



43 лайка

Шикарняга. Хорошего ему гарема

6 лайков

Зробили ми з Юрою ревакцинацію Файзером . Ніяких побочек не замітили , тільки пару днів побалівало саме місце уколу , як синець .
На ринку ходять розмови , що без сертифікату про прививку не можна буде торгувати , а вчителям по нашому району сказали , що якщо 80% не прищепиться - школи працювати не будуть . Тобто знову онлайн …
Наша прививка не має відношення до роботи - це особисто наш з Юрою вибір … а чи він вірний покаже час .

13 лайков

І ми з чоловіком будемо ревакцинуватися у п’ятницю :wink:

2 лайка

Нарешті дочекалися зниження температури та дощю , гарний пройшов , але нам все одно мало … отава погано відростає , кози забули вже про зелену траву . Третій тиждень на сіні … але воно домашнє з нашою люцерною , овсяною соломою та різнотрав’є з інших ділянок сінокосів .

1 лайк

Собі хочу відмітити козячі гульки .
Отже , з Принцем погуляли :
Вайра та Джамала ( 12.08) ;
Шарлотта , Джуманджі , Забава та Саманта ( 13.08 ) .
Чекаю гульку від Джими , Карамби та Каміли .

з Дизелем парувалися :
Султана ( 13.08) ;
Рута та Дженіфер ( 14.08 ) ;
Самба та Соната ( 15.08 ) .
Пару місяців почекають ярочки : Джоана , Джасмін , Джорджія , Санта-Барбара та Сандра .

8 лайков

Ладуся, веселого Різдва! Готуй тазіки заранні!

1 лайк

Ну Лада, молодчина розмахнулась ,
Уже аж так ви розплодились.
Це вже мабуть залишились всі які в твоєму домі народились чи є ще й покупні?

1 лайк

Так , не можу себе зупинити та не залишати дівчат вдома :rofl: :rofl: :rofl: вже по рукам себе б’ю , а не допомогає .

Ще є три покупні : Джамала від @Anna , Вайра від @Lesnaya та Рута від @Lam Всі інші мої виводні .

3 лайка

Мені подобаються спільні окоти , тоді козенята всі однакові і ніхто нікого не ображає . А те , що у січні будемо народжувати - так нам навіть краще .

9 лайков

Тор , мій любимий , мій великий друг , мій компаньон та мій хвостик … помер . Сім років він радував мене та не відходив ні на крок … завжди лягав так , щоб бачити мене і навіть коли спав - прислушивався чи я не пішла кудись без нього …
Як же мені тепер без нього ? … плачу постійно …

8 лайков

Ой, Ладушка, как же жалко Тора :disappointed_relieved:. Мягких ему облачков.
Сочувствую. Как ни жаль, но преданным сердцам наших любимцев отведен короткий срок…

2 лайка

Держитесь ,Лада,соболезную Вам😪 мягких облачков Тору за радугой,он будет с Вами всегда

1 лайк

Ладушка сочувствую ,держись.

1 лайк

Оххх… :cry: :cry: :cry: Только что прочитала… Ладусь, тоже плачу… такой замечательный пес. Как тяжело терять доузей,

1 лайк