ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Ладуська, поздравляю тебя с очередным тазиком! Соболиную левочку как назвали?

1 лайк

Лада, поздравляю с малышней и легким окотом!
Как хорошо, что соболиная девочка дома остается, а то я уже что-то себе придумывать начала. А фотки даже смотреть не буду :see_no_evil:

:rofl: :hugs: Вона така чарівна , чесно кажучи друга також гарнюня , копія дід Дизель у дитинстві , тому не поспішаю і її виставляти на продаж … думаю . Імен поки що немає , самі приклєяться .
Новина сьогоднішнього дня - це те , що козлик Кент ( Каміла + Принц ) поїхав приймати нове господарство до Тані і Володі @Lam Нехай вони вже сьогодні відпочивають після довгої дороги , а потім запрошую з фотозвітом на свою сторінку ! :heart_eyes: :star_struck: :kissing_heart:

12 лайков

І пишається свою красою Шансон , погода була гарна , тому пофоткалися :wink:

Через два тижня буду вдівати на яєчка резинки , а що ж поробиш … відсаджувати немає куди , ору буде що жах … тому іншого виходу не бачу , нажаль . Вдінемо резинку та залишится з мамою рости далі … на м’ясо . :grimacing: :disappointed:

10 лайков

Да ладно,молодые тоже на селе забобонные,а есть старики,которые считают все это чушью

Погода сьогодні була чудовою , тому фотосесію зробила всім , і козенятам , і кроликам :upside_down_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

29 лайков

21 лайк

34 лайка
31 лайк

Ну конечно такую красотку дома надо оставлять. вот бы сливка мне деваху выдала похожую.

4 лайка

Лада, вітаю! Такі славнючі детки-конфетки. Так і хочеться їх помяшкорити, потискати -потискати ці інопланетні створіння … :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

5 лайков

Розумієте , дівчата , ось розумію же , що треба когось продати , що не можна всіх гарнюнь вдома залишати , але хом’як поки що сильніше :grin: :laughing: :heart_eyes: Тому нехай підрастуть , а я вже буду мати час подумати , чи потягну ще двох … чи все ж одну буду пропонувати .

5 лайков

У мене ж ще одна НОВИНА , але прям і не знаю , добра вона , чи так собі … :grimacing: :thinking:

5 лайков

Не, ну что за дела!? Сказала А и молчит! Ты беременна!?

15 лайков

Неочікуваний поворот подій :thinking:

6 лайков

:rofl: :rofl: :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl:
даааа , дівчата , з вами не сумно ! :grin: :heart_eyes: Я зараз чайку заварю , та напишу …

15 лайков

Ну нічого так …чайок вона пішла пити… а нам тут думай… :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:

5 лайков

Я чайку вже заварила, страшенно цікаво :grin:.

6 лайков

Отже … я тут почала рахувати козенят , і зрозуміла , що перед Лаймою та Самантою повинна була народжувати Джимка ( дочка Джамали ) … а нікого від неї нема . :thinking: :face_with_raised_eyebrow: І ще одне було цікаве , значить я її запустила , місяць назад … Сіськи пусті , вим’я не наливає … а тепер виявляється ми ще й родити не планували , бо по ходу прохолостили … от як би капець !
А ні ! Вчора Володя з Тетяною забрали Кента від Каміли , і щоб ви подумали ? У мене сьогодні з утра Джима оре як різана , я дивлюся - повне вим’я , подоїла її … туди-сюди , в обіді фоткаю тут малих , а вона знову оре … і ще 1,2 л молока видоїла , не знаю , що зараз ввечері покаже . Короче , дітей у мене від Джимки не буде , а молоко похоже раздоїв суслік Кент ! Отаки справи !

39 лайков

Ой, девчата, с вами не соскучишься :rofl: :rofl: :joy:

4 лайка