ЛПХ "Щуровка"

Девочки, @ladusja Лада, @biraolga Оля, До какого срока котности вы используете молоко на сыр?

до запуска звичайно :grin: :wink: а потім молока не стає у когось , беру молоко у інших на сир … дякувати вже великому стаду - в мене кози народжують та відпочивають по черзі .

9 лайков

Танюш, я тоже до запуска использую молочко. Сыр вкусный без всяких лишних при вкусов и запахов. И выход хорош.

1 лайк

У меня проблемы были вот и спросила. Козы некоторые на сроке перед запуском. Варю сыр. Всё как всегда, а сыр в форме растет :astonished: и при разрезе в мелкую дырочку. Одну партию я все таки отправила в посол. А вторую отдала свину (( Вот на днях разрезала этот сыр – на вкус отличный. Но в чем же дело? Я так и не поняла. Больше сцр не варю. Молоко на творог или белперы

1 лайк

У меня даже сейчас начала получаться качотта. А то через раз. И камамбер, нешатель и бри получились. Летом качотта тоже росла в формочке. Вот сделаю ещё порцию камамбер и девочек на отдых :slightly_smiling_face:

2 лайка

А я начиталася на ФБ в секретах сиру, що качотту витримують на паровій бані при 42 град. Ну і я ж так зробила. Через 5 днів обидві головки сиру лопнули збоку - таки багато сироватки залишилось у них. На смак - як бринза, вчора вже їли. Одну покладу в морозилку, пони по 650 грам, швидко не з"їмо.
Ще колись було - поставила сир і тісто дріжджове на пиріжки. Сир в пиріжки не поліз, а дріжджі в сир - аж бігом. Політали в повітрі в все , поселились на ПМЖ в сирі. Тепер так не роблю.

Запрошую взяти участь у конкурсі :ribbon:

1 лайк

прокипятіть весь інвентар, ну і температура в приміщенні може завелика, або кислотність молока підскочила


Наконец-то и мы выбрались в лес по грибы :slightly_smiling_face:
Людей в лесу было много. Но мне удалось найти один белый гриб, немножко маслят и рыжики.
Как быстро пролетело время в лесу. Вроди только приехали, а уже пора ехоть домой.

11 лайков

Олюшка знаю что тебе сейчас очень тяжело.но ты не одна.а все вместе мы сила.Ты умничка и сил тебе и терпения. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

2 лайка

А что случилось? :hushed:

4 лайка

Не знаю с чего начать. 9 ноября умерла мама :cry:. Потом заболел младший сын и я. В голове каламбур. Как бутто меня разорвали и в кучу не сложили. Во общим капец, а не год. :sob: У Лёши температура постоянно 37.2-37.4 и кашель, сем.врач сказал острый бронхит. У меня 37-37,2 только болит голова. Ничего не пойму. :woozy_face:

3 лайка

Олю … мої співчуття … мамі Вашій Царство Небесне та Вічна Пам’ять . З приводу Вашіх з сином болячек … у сестри мого чоловіка були такі симптоми : сильна ( навіть дуже ) головна біль , потім страшна ломка в тілі , але особливо коліна … температура 37,2 - 37,5 … але на четвертий день пропав смак та нюх ! Соплів та кашля не було … Це все почалося 5 листопаду … 9 листопаду вона ледве вибиває направлення на безкоштовний аналіз на ковід , та здає мазок . Вчора , 17 листопаду їй зателефонували з лабораторії та сказали , що ковід є . Тоді вона дзвонить своїй лікарці , а та каже : сиди вдома - пий вітамини … пздц ! Я кажу чоловіку - вези її на КТ поки не пізно … записалися в Києві на сьогодні , вже отримали результат : запалення легень ! з одной сторони 10% , а з іншої 15% враження ! Отаке … Тому бережіть себе та сина , здоров’я в нашіх руках , бо багато некомпетентних лікарів , нажаль …

9 лайков

Оля, примите мои соболезнования… Моя мама умерла 6го. Это очень большая потеря. Я сама как на части разорвана и собраться не могу.
Но придется собраться до кучи.
Вам, сыну и всей семье- здоровья.
Держитесь

5 лайков

Примите соболезнования. Царство небесное маме.

А вам с сыном скорейшего выздоровления.

2 лайка

Оля, співчуваю вашому горю. Царство небесне вашій мамі.
У нас хвора невістка, дружина мого племінника. Т-ри нема, головні болі страшенні і ломка. Направлення на ковід в лікарні дали, здала, чекає. Нюх пропадав на три дні., відновився. І знаєте, що сказав її лікар - одягай все натуральне, без синтетики. Знайди подушку пір"яну, або спи на чомусь , тільки не на нових подушках. Каже, що є дослідження, що синтетика підтримує біль, якісь частоти там співпадають.
Лада, я не лікар, але не рекомендують зразу КТ, оця атипова пневмонія показує легені,як запотівше скло. А яку дозу радіації отримує людина за раз - в 350 разів більшу, чим простий рентген… Я читаю на ФБ групу “Доказові батьки”, там живий лікар може дати вам консультацію онлайн, або направить до іншого доказового лікаря в вашому місті… Почитайте, я не претендую на істину.

6 лайков

Спасибо всем за поддержку. Получились так что у меня из родных остались дети и муж. Два родных брата умерли, папа и мама тоже :cry: как мне их не хватает. Я иногда жду что мама позвонить. Смотрю в окошко горит ли у неё свет, а там темно. Очень тяжело.

4 лайка

Но жизнь продолжается. Мы с Лёшкой вылечимся. Вкус и нюх у нас есть. Даже нос немножко был заложен.
Скоро будем собирать подарок. Потом после нового года окоты, козодетки и так дальше… А родные что ушли от нас останутся навсегда в сердце и в памяти.

14 лайков

Оленька пожайлуста будь очень внимательна к симптомам которые описала Лада-пропадание запаха и вкуса порой это бывает всего на 10-20 минут а порой и сутками.Если что надо кт так как рентген не показывает толком.Выздоравливайте.Крепись. :heart: :heart: :heart:

1 лайк

Оля, спасибо. Мы уже пропили антибиотик но без изменений. В пятницу на приём к сем.врачу.

1 лайк