ЛПХ "Рікота"

Неля, она рогатая? Если да, то обезрожить.
А вообще, когда козы гуляют в загоне, то у них драк меньше, потому что есть куда убежать. В стайке пространство ограничено :frowning:

6 лайков

Вона захищає потомство і свою територію.Я би поприв’язувала на час кітності і вим’ячко будеш доїти-не переживай.Просто капризи вагітної дами.В мене на днях родила кізочка сама під вечір і така тіхоня.Їх сім неприв’язаних.так вона останній місяць лупила кругом себе всіх.А це вичистила куток їй,насипала багато трухи і вона собі стоїть,не чіпає нікого.але до козеняти нікому не дозволяє підходити.

4 лайка

Комолые обе.Она и на улице её гоняет,но там хоть убежать есть куда.

Це першокотка у вас?І як з доїнням-дається?

Та ні.зааноламанча другим окотом.Вона така спокійна і боязлива.а останній місяць аж рога одного зламала на місці неудачного обезрожування.А зараз така лагідна,так хоче почесушок.Доїлася до останнього дня,зараз доця пока під нею.а я наблюдаю,коли там більше появиться молока.це буде тижнів через два.бо поки що на сухому,в нас вітри такі,що випускаю раз у день кіз.Город виорали,навіть посіяти щось важко,зриває голову.

1 лайк

В нас також вітри ,сьогодні навіть не буду випускати на двір .А вони просятся ,на вулиці навіть їдять краще ))Кажуть ще на тиждень така погода,а тоді вже тепло буде.Я трохи поспішила з городом,вже половину посадила

1 лайк

Вера,а до кого поїхав ваш коричневий красунчик?

1 лайк

Поки що не знаю.знаю що за Києвом.Їхали через Бородянку,Макарів,Бишів,Фастів.Ніби випадково заходили на форум,два дні полюбувалися і подзвонили ,на другий день приїхали.Тоя їм запропонувала кізочку Ласкину.бо залишилася без мами,я її носила попід мамами,тоді вона вже мене водила,гарна,хитренька.А сил на них не вистачає.То я їм продала в дуже прийнятну ціну,хай викохають,надіюся не пошкодують.

5 лайков

Вера, не к Свете поехали?

1 лайк

Козлик мега-красавчик)Я його дуже хотіла,хоч він і родич Ріки)Та бажання не завжди співпадають з можливостями,нажаль…

Не знаю,він ніби Віктор,худий,вона гарненька пишненька .не товста.Ось вишлю фотки батьків на вайбер.та попитаю.

1 лайк

Вера,ви мені ще Лискину “біографію” напишите як буде вільний час.Хочу основне записати)

1 лайк

Дякую.є ще другий від тих самих батьків мені він дуже гарний.мені здається що він за цей тиждень змужнів,став більшим і взагалі такий профіль мордочки мужній.Він мені на Рагнара Інниного-Людиного похожий,це його рідний дядько по мамі.

3 лайка

Вона ,доречі,вже здається освоїлася,почуває себе як вдома)Живе в окремій “кімнаті”,цілує вже мене))Не хотіла вам казати,та в нас були маленькі проблемки(вона поранила вимя-не знаю навіть чим),я так плакала й переживала,що не передати словами.Ви мене пробачте,що не сказала,я просто уявляю як би ви переживали,та й соромно було казати.У вас чотири роки прожила і все добре,а тут два дні і таке трапилося.Я в шоці була повному.Зараз вже все добре,майже зажило.Дуже вдячна Люді@L-U за консультацію і допомогу)Вона врятувала мене від паніки!

4 лайка

І братик мені подобається,але ж роги…

Ти маєш на увазі Лиску.Та ранили вони завжди ті вим’я.А їхня мама Белка завжди умудрялась вирвати буквою Г.Я завжди протирала добре настойкою календули(завжди саджу дома і сушу квітки.настоюю по 2-3 літри на горілці або спирт розведений.А потім заклеюю клейом медичним БФ-6 і аж поки заживе,так як і собі всі ранки,порізи.Він випече всю нечисть і засохне і не мішають ніякі пластирки,бінти.А роги козлику можна убрати після 8 місяців.:imp:Бачу Ірина @ irina44Ирина пише-окотилася мама твого козла-родила одну розову короткоушку,не напрягаючи мене навіть на мінутку.Така собі розумна козолюдина,яка в душу дивиться і ти знаєш,що вона хоче.Прийшли з пасовища,пішла в хату,трохи похазяйнувала,вийшла,а там вже собі суха кізочка виссала одну долю.Кізочку продам по мінімуму.бо вже не маю сил з усім боротися.І хочу молока.а в неї дуже добре молоко і доїлася до останнього дня.

5 лайков

У нас, ттт, пока не рвёт, но когда на пастбище тупают, оно так телепается, что придержать хочется, а то оторвется :hushed:, так и стараюсь, что б хоть не летели быстро

2 лайка

Ось що в нас було.Найшла в загорожі маленький гвіздочок,мабуть що об нього,бо більш не знаю де.Кози всі без ріг.

1 лайк

Намучилась і я і вона поки трохи зажило.Близько біля дійки,я так боялась зачепить ранку так вона бідненька піднімала ногу і так держала її поки не здою .Двічі в день обробляла чеміспреєм,мазала дібутіном,Кальцій глюконат ,глюкоза,мелоксивет пару днів.Антибіотик на всяк випадок купила,але не пригодився)

3 лайка

Сьогодні вперше вийшли на посовище)Нові кізоньки прекрасно себе вели,лиш трохи Лиска з Мартою виясняли стосунки.Трави ще мало ,але паслися гарно

24 лайка