ЛПХ "Афродита"

З-під Києва. У лютому чекаємо новий опорос трьох моїх кармалок.

1 лайк

Наташа, они, когда вырастают, окрас меняют. Становятся просто серенькими или рыжеватыми.

Ну, Інна,ну навіщо кайф ламати. :grinning:Я думала вони і виростуть і такий самий окрас матимуть.

1 лайк

Лучше сейчас, чем разочаруетесь, когда привезете домой) У меня сейчас дюрок - подросток. Тоже очень интересный окрас - ярко-ярко кирпичного цвета) Красавчик. Но изменится, потемнеет. И уже не так прикольно.

1 лайк

Вони всі маленькі прикольні,а коли виростають, та ще відра з рук вибивають коли ти ім істи несеш :joy:,то тоді не прикольно.

А вот это не про них. Кармалы мега спокойные и дружелюбные. Я даже когда у них клетки чищу- лежит себе рядом, или ходит, не пытается сбежать. Может подойти попросить почесать. Ведро просто ждет. Ни разу на ведро никто из них не покушался. А вот ландрас - та каждый раз норовит под ведро головой и подкинуть.

Или может мне с кармалами повезло)

1 лайк

Я так образно написала,ми різних держали. А це купили свиноматку з малими пациками (в’єтнамську),я не думала,що свиня може так на людей кидаться. З трудом у хлів завели… Зараз смішно,а тоді не до сміху було .

Ой,це ми дискусію на чужій сторінці розпочали. Свєточка вибач.

Це правда
Стають рудими але з плямами які і зараз видно
Смуги маскувальні як і у всіх диких тому з віком зникають

2 лайка

Пишіть, пишіть, мене потішили, я так хочу льошку маленьку

2 лайка

Свєта,так в чім затримка,які пацики на фото-красапєтки.

1 лайк

Мені дівчинку треба, а там нема дівчинки

Чого,Олена писала,що вони для твого жениха малі,а на лютий уже можна парувати. Може я не правильно зрозуміла.

Дівчатка є, не смугасті, а негрики) ой, афроамериканці)

1 лайк

Олена дуже хочу дівчинку, але пока ми вирішуємо, як далі будемо вести хозяйство, можливо і кіз прийдеться продавати, тай пока по фінансах ми не витягнемо, одна якась мить змінила усе, до чого я так довго йшла, приходиться від чогось відмовлятись.

Сьогодні обстеження проходили у Вінниці, у мене утворились міжпозвонкові грижі, які можливо прийдеться видаляти, а у чоловіка два ребра зломаних, хоча у нашій лікарні нас запевнили, що у нього переломів нема, але чому я дивуюсь, якщо винуватець аварії і був п’яний ренгенолог, ось так і живемо

5 лайков

Якщо він з їх ньої тусовки, то не можна вірити і колегам - спрацьовує ‘рука руку’((((
Бажаю, щоб усе минулося і щоб болі і хвороби зникли!

1 лайк

Олена дякую за співчуття, він у колеги машину позичив, і нею спричинив аварію, тому колезі було вигодно його прикрити

Света , держитесь !
Дай Бог что бы обошлось без таких кардинальных перемен и все неприятности закончились. Здоровья тебе и мужу ! Это сейчас самое главное.

9 лайков

Будемо вирішувати як далі буде, ще походю по лікарях може порадять, щоб не лежати хоть, а ще суд попереду…