Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Ось такою Лара Брю була колись)

р

31 лайк

Красотка длинноногая :heart_eyes:

Ну, дівчата, заставили мене переглядати темки. У Наташі і у Оленки однакові аватарки. Оленка, ти пізніше таку заставку поставила, не списуй, бо двійку получиш :grin:

4 лайка

Оленко напишу трішки про ім’я, вона коли вродилася, була занадто пригуча, її скрізь хватало, як шило була, бігала кругами як підпалена, і я її назвала Лара Крофт( розкрадачка гробниці), тому і Лара, але краще Брю додайте, спокійніша буде

2 лайка

Дівчатка! Прошу пораду!
А ситуація ось яка: маю чотрирьох козенят нубійських (50, 75, 75, 81%) віком 5 і 7 місяців, які живуть разом.
І ось маю підселити до них новеньких - по 3.5-4 місяці, які приїдуть невдовзі і росли в різних господарствах (нубійки 81 і 100%).
Як уникнути конфліктів між ними? Чи не заб’ють мої гарні і милі кози менших?

1 лайк

Лена, гонять будут точно, потом скорей всего привыкнут. Я своим когда подкинула парочку малышек в общее стадо - ох и доставалось им! Правда, тогда лето было, они целый день или на выпасе или в выгульном дворе, было куда отбежать. А ночью в отдельной стайке ночевали

7 лайков

Лучше ставить пока отдельно, но рядом, чтобы друг друга видели, нюхались, знакомились… А потом уже пускать вместе. Но и тоже не факт, что не будут гонять…

3 лайка

Я когда привезла Ламанчат, подселила их к своим малявкам (по возрасту почти одинаковые были) так как не успели сделать им стайку. Ничего, нормально. Недельку так и прожили четвером. На выпас ходили все вместе и большие, и маленькие. Иногда старшая могла поджопник дать или за хвост. А когда в выходные доделали им стайку и перевели их, крику было :astonished: караул))) дня три кричали почему их отселили :laughing:

4 лайка

Дякую, дівчатка, за пораду!
Цей тиждень покаже наскільки добре я зрозуміла суть ваших порад)
Поділюсь!!!

1 лайк

Сьогодні вранці захожу в стайку до кіз, а там в проході усе перевернуте і розгулюють свинні, які живуть у сусідньому примішенні, відділеномк від стайки дверима, що закривається гачком.
Я вигнала кармалів, поскладала і пішла. Коли повернулась, свинні знов гуляли біля кіз.
Ну, якісь інопланетяни втрутились чи що?
Я знов вигнала свинней і закрила двері, але не пішла.
Дивлюсь, аж моя допитлива Нічка (нубійка, 81%, 7 місяців, привезена з-під Олешків) зубами відкрила гачок, а свинні, як почули ляскіт металу, почали рилами підважувати двері, які відкривались на них.
Отака тваринна співпраця)))
Я сумно подивилася на Нічку і сказала: ти мене підвела, як ти могла таке зробити!
Нічка одразу ж схопила зубами гачок і спробувала закрити двері))))
Коротше, замок довелося переробити, але здивування від Нічки так і залишилося)))

23 лайка

Наша бригада) Коза Ностра) Заблудилась немного. Еще раз доказывает, какие козы умнейшие создания)

8 лайков

У нас Белізка відкриває все На дверях у їхній хлів засовка з вулиці, голова не влазить, щоб з вулиці відкрити. На вигулі відкриває зубами, тягне за сітку, тож закриваємо на цепочок з хитрою скрепкою. Такі вони розумні, ці кози.

6 лайков

Мій Королевич кармал і юний кабанчик (на задньому плані - він ще смугастий) з іншої лінії переїхали на нове місце. Юний кабанчик назавжди, а Королевич - на різдвяні секс-канікули)
Річ у тім, що у мене він уже всіх покрив, а тут виявиося, що є три річниі непокриті красуні-кармалки. І щоб не возити когось-туди сюди, вирішили залишити хлопців днів на 40.
За цей час сподіваюсь усі три дівчинки увійдуть в охоту і, теоретично, навіть двічі…
Отака у мене пригода)

Uploading: image.jpeg…

21 лайк

Просторно у вас поросюхам. На двух последних фото - это помещение, где они ночуют?

Це в гостях. У мене мелкота живе в теплому хліві в загонах 4 і 2 кв.метри, а дорослі живуть під навісом між трьома капітальними стінами. Там є містечко, де вони ночують, але майже на свіжому повітрі) хоча планую частину простору перекрити плівкою. Фотки будуть))

1 лайк

Это Королевич у нас в гостях. На фотографиях помещение, где они едят И когда надо их закрыть, то мы их туда заманиваем. А так они всё время бегают по всей загородке.

1 лайк

Елена, а где у вас поросятся зимой кармалихи? И какая температура надо для малышей?

У меня тоже кармалы есть. Одна свиноматка уже поросилась летом, а еще одна свинка подрастает. Вот думаю, может на свиноматки оставить?) Правда, в качестве жениха у нас сейчас будет Дюрок.

Решили немного мяса добавить на свинках. А то сын сказал - малые отбивные)

2 лайка

У знайомих поросяться і зимою плямо на вулиці у соломі. Я на таке не наважуюсь - за тиждень до пологів перевожу в теплий сарай. Оті загородки для малечі скоро звільняться (щось переведем на вулицю, щось продамо, щось поріжемо) і туди переведуться льошки на опорос.
А щодо ‘мелкіх отбівних’, то лвтом різали 100-кілограмову кармалку, яка не входила в охоту (їй було місяців 10) так відбивні були нормальні))) але ми ставимося до них як до великих кролів - набирає кілограмів 20 і в шашлик) а плодяться вони добре. Одненького на новий рік, іншого на різдво і т.д.)

4 лайка

Ну мы тоже резали не маленького, 96 кг убойный вес туши получился без кишок. Вдоль позвоночника хотелось бы балыки потолще.

1 лайк

ну… вам як мед, так і ложкою :laughing:

10 лайков