Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Оленко це був натяк на ще одну козу? Тоді я можу пані Персик знову таку замовити!

5 лайков

Переговори з нею, плиз… Може, піде на зустріч)

Добре буду з нею говорити, про результати проінформую

1 лайк

Завелись у мене ласки. Мишей не стало у сараї… Це плюс…
Певно, кроленят трохи пожерли (знайшли дірку-нору в кролячій кучці)… Є підозра що яйця тагають… У когось було таке лихо?
Я зараз багато про ласок читаю, але мало корисного… Цікаве є… Красиве є… А корисного мало.

Не можу не поділитися з цієї красою… Отак в америці ласка дятла осідлала:

image

13 лайков

Если ласка завелась то хорошего ничего не предвидется. Зараза такая, в маленькие дырочки умудряется пролезть. Надо капканы ставить. Да и куница тоже из этой оперы. Пока не выжрет все не успокоится.

10 лайков

Завелись и у меня они однажды … я не понимала , кто курей под крылом режет … а оказывается ласка проныра ночью приходит к ним , под крыло залазит и кровь пьет , а курица потом умирает … ставили капканы , раскидывали в тайных местах яд - ничего не помогало . И вот тогда я просто закрывала кошек в сарай на ночь ! А кошки троих поймали , убили и кинули , чтобы я увидела и похвалила ! Так что закрывайте кошек , ничего другого не поможет .

16 лайков

І у мене кілька курей подохло… Може та сама історія… Перевірю… А про кота так і зроблю… Головне, щоб таки ловив… Бо він красень але мишей піцманих ним не бачила(((

1 лайк

Лада, Вам очень повезло с кошками, не все их ловят, есть такие что боятся ласки. Нам только раз кот попался словил ласку и молоденьких куниц приносил. Большой рыжий котяра, пропал скорее всего украли.

2 лайка

У меня собака вьіловила ласок( куниць). Нашла нору и вьірьіла яму , так и пропали ттттт.

3 лайка

з ними важко боротись, хоча мій батько покійний розповідав, що у них на даху сарайки жили і у себе у дворі нічого не тягали( крім мишей та крис).

1 лайк

У мене їм роздолля… І мишей купа, і дрібних тварин… І сіна чимало де можна ховатися… Де б такого собаку ласкодава знайти…

2 лайка

У меня собака дворняшка от суки боксера, но по виду дворняшка и птицу не трогает вообще, у птицьі в загороде живет

1 лайк

Самое интересное, действительно ласка и куница не шкодят там где живут. На охоту они идут в другой двор.

2 лайка

Минулого літа купила у Наталки @vadon_83 оцих двох малявок - 50% нубійки.

Якоїсь ночі одне козеня зникло… Досі не розумію, як це могло статися… Друге козеня дуже сумувало я його подарувала тітці на Чернігівщину, де її буквально на руках носили… І ось нарешті отримала фотку Твікси. Не можу не поділитися.

Туди ж в сусідне господарство я подарувала братика своєї Смолки (теж 50%) від Ірини @rischa . Тож, наближається час, коли десь на Менщині почнуть розводитися наівнубійці)

14 лайков

Они там уже разводятся) И у меня в прошлом году туда козлика купили.

3 лайка

МВихідні закинчуються смачно! Зарізали поросятко, зробили шашлики (1000 років не робили шашлики) насмажили млинців

І, навіть, хлїб в піч поставили.
Закінчуємо м’ясопусний і посинаємо потроху ‘в’їджати’ в сиропусний тиждень!

30 лайков

смакота, треба і собі щось смачне наварганити

3 лайка

Мої кроленята ростуть. Їм скоро по місяцю і мамок-каліфорнійок скоро знов відправляю до кроля.
Цього разу знов паруватиму з чорним незрозумілоякої породи кролем, поки мій малий каліфорнієць росте.
Кроленята вийшли або схожі на каліфорнійців, або чисто білі, або отакі:

32 лайка

Ой какие зайки :hugs:

1 лайк

Усі гарнюні! Ніколи не мала кролів тому не знаю чи у інших такі ж😇
Але цікаво, що деякі тихенько сидять в долонях, а оцей гризеться, виривається, дряпається…
Може, це зі статттю пов’язано…

1 лайк