Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Лен, молодцы что выбрались в любом случае - красота! Пользуйся моментом пока можно отлучится :slight_smile: а кто у вас на хозяйстве остается в ваше отсутствие?

1 лайк

На щастя є брат, який на кілька днів може зануритися в господарство. Він і своє господарство має, але га зиму його згортає і перебирається до Києва. Тож, досвід гарячий має і трохи часу.
Коли ми його дуууууууже просимо, трохи часу може виділити. Йому окрема подяка за враження і мождивість відвідати нашу Квасольку:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:)
Отак нам вдалося вибратися у Карпати!!!


До речі, місцеві кажуть, що саме на цьому міні-ринку можна купити козиний сир. Хотіла вивчити народний досвід та не судилося😜

20 лайков

Карпати то пісня. Повітря ложкою можна їсти.
Але умови сурові-літо коротке, дощів море, зима швидка і затяжна. Але гори як і море манять своєю величчю і красотою.
Обовязково знаходьте можливість там побувати.

6 лайков

ММТак сталося, що останнім часом в карпатах була хоч і коротко, але тричі - у вересні, у жовтні і оце у січні. І кожного разу казково! Це й грибами восени запаслася…
А ще люблю купувати капатські народні травяні мішанки на чай… Трапляється неймовірно смачний!
А от вино закарпатське не люблю… Взагалі вино люблю, а закарпатське ніяк не може до мне привчитися)))

Як би таку виростити у себе на ділянці)

І все ж не фотки з поїздки в Карпати зробили цей тиждень, а фото зроблене кітайцями. Аж дух перехопило, коли побачила зворотній бік Місяця.

17 лайков

Ой, що ж так спокушати красою Карпат, я на лижі хочу. :sweat_smile:

1 лайк

А я не стою на лижах…
Велік, скейт, ролики - no problem
А от з лижами не склалось.
Сподіваюсь, поки не склалось!

Це дуже затягує, спробувавши раз, відмовитися вже буде дуже важко.

1 лайк

От начиталась у Юлі @yasaman про оптимізацію зимових робіт, які дають можливість зробити зимову паузу на місяць-два між колективним запуском і окотами, спробую повторити і тоді буду системно вибиратися на зимові канікули.
А цього наша команда була у винно-банно-замковому турі з відвідуванням козеняти, яке я купила, але воно доростає ще під мамкою.
Але ж і без смаколиків не обійшлося. Це кюрташ калач:


Солодкі булки на мангалі! Як вам таке? Хтось робив?

15 лайков

От зробили з родиною трохи ковбаски - тієї, що колядники просять.
Зробива і варену, але вона - смачнюча! - виявилася такою нефотогенічною, що фоткати не ризикнулв?
Тепер мрію ковбасу з пліснявою зробити. Хтось має досвід? Поділіться, плиз!

24 лайка

Я вообще первый раз вижу и слышу за такие смаколики! Вкусно?

1 лайк

Пошла желудок обманывать…Но он требует булочек на мангале и ковбасы!:roll_eyes:

3 лайка

Булочка на мангалі то солодке, а ковбаса - просто варіант збередення свинні)
Справжня сиров’лена ковбаса. Може не така гарна якзаморські, але точно не така хімія як у нас

4 лайка

Така гарненька і на вид смачненька :yum:

2 лайка

Вона й справді смачненька. А возні з нею не більше, ніж з тією домашньою, що ми робимо для смаження. Єдине, що краще виходить, коли інгриієнти нарізані, а не перекручені)

2 лайка

Олена, а з чого ви робили і яка оболочка? Я робила з бараніни, сало різала дрібненько, а мясо перемолола.

Ми свинячу оболонку використовували. І м’ясо/сало теж свинне.
Робили і так як ви, і різали ножем і м’ясо і сало. Другий варіант виявився смачнішим. Але в обох випадках смачно, в обох випадках знаєш що натуральне
Сушили/в’ялили в кухні при кімнатній температурі.
Хочу спробувати зробити з пліснявою, але ще не шукала бактерії… Думаю, мають же бути…

3 лайка

Бажаю успіху. Чекаємо на нові шедеври ковбаски з пліснявою.

2 лайка

Я все життя боялась робити такую ковбасу із за такої технології. Страшно ботулізму, та іншого псування.
Саме сире м’ясо і кімнатна температура, і відсутність термообробки.
Роз’ясніть, чому при таких умовах м’ясо не псується? Я мрію зробити таку ковбасу, але ще не наважуюсь. В мене ще бігає один кастрований годовалий козлик, і ковбасу їла сиров’ялену і м’ясо із козлятини, дуже сподобалося.

5 лайков

Юля, в такие колбасы ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно добавлять нитритную соль. В дозах, которых она добавляется, страшного для организма ничего нет, а с ботулизмом и всякой другой гадостью справляется на раз-два.

7 лайков

Она есть в свободной продаже?

2 лайка