"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Були ми на морі 7 днів, цей раз приємно згадати, і місце гарне і справді відпочили. Трохи перезагрузка відбулась.
Син їхати до дому не хотів.

7 лайков

Олю, де саме Ви відпочивали?
Ми збираємось, але не можемо вирішити куди краще поїхати.

В курортному біля Одеси, за затокою. Море чисте, парк з великими гарними деревами, не шумно, можно навіть знайти пляж де метрів 10 в обидві сторони нікого немає. Базар з ранку з домашніми продуктами. В нас на останній день свого молока не хватило. Купили за 30 грн літр козине. Смачне, кашу зварили і до дому поїхали)
Знімали номер в міні дачі місце не погане, номер з душом і туалетом, кондиціонер, балкон, ми тримісний брали, на території басейн, кухня суспільна але чиста і посуду багато. Є мінус в тому що за басейн треба і стоянку доплачувати. А за номер краще домовлятись на місці буде дешевше ніж через інтернет. До центру від бази 500 метрів, до пляжу хвилин 10, в один бік і до центрального пляжу теж біля 10 хвилин. Ми ходили на пляж через парк і спускалися з скелі по сходах.

13 лайков

В мене в цьому році просто якийсь прикол. Два резерва і обидва зірвалися :sweat_smile:
Тож Бурьоша і Грек знову в продажі.

Олечко, чому Ви раніше не написали, коли їхали в Одессу.

Тоді ще було все інакше. Мене сьогодні порадували.

3 лайка

Бурьоша поїхала в новий дім. Щоб все було добре і в неї і в хозяїна. З Богом.

38 лайков

Какая расписная :heart_eyes: :star_struck: Хороших ей хозяев!

3 лайка

Дівчата моя вам порада не звязуйтесь з авансами. Мій досвід аванс 1000 грн - Грек і Бурьоша, 38 днів утримання результат передумав.
Другий аванс 500 грн Бруня утримання 24 дня, в назначений час тишина поки я не написала, ніякої конкретики, плюс козу за вим’я покусали оводи в останні дні і почався мастит. Її два раза хотіли забрати після аванса вже, як і за Бурьошу багато хто питав і за Грека дзвонили після аванса, але я ж тримаю слово і тепер маю що маю. Тож на далі жодного аванса. Хто перший приїде адекватний того і тапки.
Бруня зараз на лікуванні, а мені дуже би хотілось гарно побоксувати.
Ще по нещасному випадку від нас пішов Барс козлик на зміну Греку вже біля місяця назад тяжко було про це говорити.
Отакі новини.
Зараз переключаюсь більше на шиття і дітей.

16 лайков

Ще є новина хороша для того хто шукає козочку, буде продаватись риженька дочка Амалі


Вона до тепер під мамою, тільки на ніч відсаджується. Виросла вже добряче, зараз знаходиться під Чернівцями, як тільки буде можливість заберемо сюди і виставлю її повноцінно.

10 лайков

А ми втратили малу кізку. Теж було так шкода, у мене була депресія. Тепер ще треба пристоїти козлика, бо не знаю чи зможу його з’їсти. І у Тіси теж проблеми з вим’ям, не знаю чи почалося з укусу, бо спочатку трошки припухло і було рожеве молоко, лікували тижні три, потім по вимені якісь балабушки з’явились, знову лікуємо, худюща стала, хоч і апетит гарний. Тепер корю себе, що господиня з мене погана, треба або на роботу ходить або господарством займатись. Але думаю, навіть в найкращих господарствах бувають сірі смуги.

3 лайка

Напишете мені, як привезете, вона так схожа на нашу…

2 лайка

Олена в мене дежавю, з козою почались проблеми коли ми були на морі. Тож тепер і не знаю, як поєднати тварин і все інше, від’їхати не виходить, і людина була перевірена, але краще тебе ніхто твою козу не знає. В мене вперше мастіт, от таке буває.
За козочку не питання, перше вам кину фото і все напишу, а потім буду виставляти. Там дівчинка вийшла класна думала собі лишити, але помер її кавалер, і бажання брати нового немає зовсім. Якось треба перепочити трохи.
Швидкого виздоровлення Тісі, тримайтесь знаю що руки опускаються коли таке відбувається. Але це не саме страшне, головне що ми живі здорові і маємо сили щось виправити.

7 лайков

Оля вітаю давно не писала колись в ютубі дивилась ролік про оводів вони нелюблять дехтярне мило я після окоту милила кізонькі вимья гарно знімає отьок. Сьогодні приїджала доця з внуками і зятьком він налагодив фейзбук тепер треба в козовод увійти завтра буду фоткать Абрикоска зайшла моя внучка яка розмовляє російською 5 рочків і аже .Бабуля я восхіщаюсь како красивій ослік . Кажу це цапок а вона а почему у него такіє ушкі. Він зовсім ручний любить зі мною цілуваться

4 лайка

Грек сьогодні 2.08.19


28 лайков

Ось і поїхав Грек, щасливо красень, роботи в нього на новому місці багато. Гарних дівчаток нароби.

17 лайков

Мама Амалі і дочка Шантрі. Дочка і онучка Грека. Народжена 28.04.19 року.







27 лайков

Красуні і такі залюблені-залюблені.

1 лайк

Дякую Олю, ці дівчата у мами. Вона їх любить, Шантрі до тепер випиває все денне молоко, плюс сіно люцерка, комбікорм, трава, гілки. Курорт їм забезпечений :slight_smile:

3 лайка

Так навіть фото передає, як їх люблять. Кози спокійно реагують на людину з телефоном чи фотоапаратом, не тікають, а роблять шкоду на винограді і не надіються на покарання :blush:

2 лайка