"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Дуже рада за козлика :grinning: він-чудовий!!!

2 лайка

Дякую дівчата)))))) я також за нього рада, та точно чи заберуть його буду знати в липні, а поки що росте)

Вот такая доля козляча или пан или пропал…
Желаю. чтоб забрали побыстрее!!!

Давно не писала, не мала взагалі часу. По останнім новинам: козлики Балу та Сіромаха в нових домах) Ладен пішов на стіл (шкода, та була необхідність( Дон (коричневий) ще в нас, віддамо літом, або весною зведу з Лілу, а потім продам.

в мене на утриманні живе лайка Лакі, фото її та моєї Сонятки))))

17 лайков

А, ще згадала, з’явились кури) 5 несучок біленьких, та 8 + 1 курок з півнем сіро-білих, торкатих. Такі цікаві тварини, раніше і не знала, що за ними можна так довго спостерігати, всі зі своїми особливостями.)

4 лайка

Какая красота :relaxed:хочется потрогать этот мягкий комок.

1 лайк

Вона дуже добродушна і зразу полізла би цілуватись)))

4 лайка

Вирішила написати, може кому знадобиться такий досвід для того, щоб уберегтись від подібного жахіття ( моя козка Мілка померла від удушення, вона була припнута, як і всі, так 2 рік почався, як припинаємо, вона зачепилася нашийником за кущ, і закрутилася до смерті((( Коли побачила, намагалась спасти, але все марно, всі великі перешкоди поприбирали, навіть не думала, що через кущ можуть бути такі наслідки. Тепер припинаю на очах, і намагаюсь пасти, по можливості.
Одна втіха - її донечка, яка лишилась на згадку про Мілку.

4 лайка

Оля, представляю как больно терять любимое животное… Зеленых ей лугов.

Наши соболезнования, я в этом году тоже в минусе, очень это грустно, пусть Бог бережет остальных.

Співчуваю :(( жаль, що так сталося, і це дійсно корисно знати всім нам.

Соболезную, жалко козку (((( Держитесь…

Всім дуже вдячна за підтримку!
повністю підтримую Юрія, щоб всіх минула лиха мить.

2 лайка

Зато Мілочка подарувала мені чудову доцю, скоро 3 місяці


14 лайков

Покажу останніх нових жителів нашого двору)))
Білоруські несучки та Домінанти( так сказали на базарі)

4 лайка

І наші чоловіки



13 лайков

Подумую обезрожувати Лілу, порадилась за резинки, хочу в 7 місяців їй надіти. Хто що чув? (про такий спосіб, можливо, хтось має досвід), і, можливо, в когось є резинки - відкуплю 8 шт. Певно, за компанію і Чедер обезрожиться (коричневий козлик).

Олечка, привет!

По обезроживанию резинками девчонки делились опытом в этой теме:

2 лайка

Ох, і початок :grimacing: вже думала на цьому і закінчиться, добре, Ксенія поділилась своїм позитивним досвідом :smiley:
Танюша, дякую за сcилку :wink: