"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

У меня тоже курочки простенькие. Каждый год внушаю им что столько квочек мне не надо но они не слушаются :blush:.

1 лайк

Танюш, і я простих шукаю, мені порода не головне, основне - щоб виносливі були і яїчні. На базарі бачила, та мені також говорять, що там або відбраковка, або кіт в мішку (про село думала, де б таку собі квочку знайти насестку, було б чудово)))) Може так і зробимо, влаштуємо собі з чоловіком екскурсію по ближнім селам) Дякую за досвід, дуже він з моїми міркуваннями схожий!)

Які гарні квочки)) діліться)))

Та з задоволенням! От дочекаємось літа і будемо ділитись :wink:

1 лайк

Ура, ура))) може і я до того часу чимось розживуся, можна буде і обмінюватись)

1 лайк

Продажа актуальна 3 козликів.
Сіромаха комолий. Майже місяць.


Рогатий Ладен, з ніжним характером


Мама Ліза

Балу мама Мілка 14 днів


мама Мілка

Ціна 500 грн, мій номер - 099 252 61 51

7 лайков

Оленька, от всего дружного коллектива нашего форума поздравляем Вас с рождением ребеночка! Пусть ангел хранитель всегда сопровождает и оберегает малютку, Господь благословит крепчайшим здоровьем, а Дева Мария дарует счастливую судьбу!

8 лайков

Я также присоединяюсь к поздравлению! Растите здоровенькими!!!

2 лайка

И от нас примите поздравления! Здоровья карапузику,а Вам терпения! :blush:

2 лайка

:smiley: Кажется я что-то пропустила?
Кто? Когда?
Поздравляю!!! :baby_bottle: :lollipop: :birthday:
Многая и благая лета!

2 лайка

Олечка,я тоже поздравляю с новорожденным! :baby_bottle:
А кто у вас ?
Новые заботы… и животные, очень тяжело понимаю,сама такая…но так радостно!!!
Здоровья вашей крошке , а вам вдвойне!!! :kissing_heart:

2 лайка

ПОЗДРАВЛЯЮ! Здоровья малышу :smile: :birthday: :+1:

2 лайка

Немає слів!) ВСІМ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!

Всі під мамками, вже майже 2 місяці. Коричневий козлик також в продажі.








Ціна за старших 800 грн. За молодшого(останні 2 фото) 500 грн.

14 лайков

Коричневий гарнюній :blush:мені ще такі не траплялись.

1 лайк

Дякую Олю))) от і шукаю їм добрі руки, бо чекає їх в інакшому випадку доля одна(

А сколько молока дает коза, коричневого козлика? Оля а если можно и фото родителей :blush: Козлик очень красивый.

Мама давала за минулим окотом (3 окот) 5 л у попередньої хозяйки, в мене 4,5л після переїзду. Фото її та козла (папа) є вже на цій сторінці Ліза мама козлика, Добриня папа і дідусів та бабусь є, не знаю як в це повідомлення вставити( їхні фото та інфа вище по тексту.
Козлик і правда гарний, на оленя схожий, дуже ручний та довірливий, сьогодні спеціально подивилась на достоїнство - симетричне і як на мене не поганої форми, при бажанні зроблю більше фото. Їсть уже все, п’є воду, молоко давати з миски та соски не проблема(перевіряла п’є). Народився в тройне - першим(так як розвивається швидше за двух братів). Якщо є ще питання із задоволенням відповім тут або по номеру 099 2526151

Коричневий козлик в резерві

Ура! Хорошего и любящего хозяина малышу!

2 лайка