Як вколоти козі антибіотик

Підкажіть будь ласка як вколоти козі антибіотик. Тількищо вколов 2,5 мл ампіциліну(пів флакона, а решту залишив назавтра).Хочу поколоти ранком і ввечері і так 5 днів це виходить 1г на добу, розчинник вода для інєкцій. Колю від хронічного маститу напевне оскільки потовщення у одному вимені щораз починає збільшуватись потихенько правда но збільшеється. її вага десь до 40 кг або і менше, чи правильна тоді така доза буде?Куди колоти точно понятя немаю, старався на шиї намацати рукою щось похоже на мяз, туди і колов пробивав шкіру, а дальше просував голку ще десь на 1-3міліметри і робив укол, причому голку вводив під кутом десь 45 градусів, чи правильно це ?Є сумніви що голка була ввігнана у мяз. І коза дуже кричала коли вводив препарат , доводилось через її пручання робити 5 проколів, така реакція нармальна чи ні ?

1 лайк

Не занимайтесь самолечением. Диагноз козе сами поставили, сами назначили лечение. У нас на форуме есть ветврач @Veterin. У нее можно проконсультироваться, как и от чего лечить.
Антибиотик разводят новокаином, чтобы снизить болевые ощущения.

Обычно колят в мышцу задней ноги.

Я всегда читаю инструкцию к препарату, там как правило всегда пишут куда рекомендуется колоть препарат.

Согласна с Надеждой, как без анализов можно понять что у козы мастит?

Уплотнение может быть ведь не только от мастита. Да и мастит может быть вызван бактериями на которые ампицилин не действует, а нужен совсем другой антибиотик.

3 лайка

Про ніякі там аналізи неможе і йти мови. Пробую колоти і в ногу но в неї там дуже мало мяза є.Нарахунок резистентності бактерій до антибіотика час покаже(мені треба щось попростіше без ветиренарів і посівві бактерій на чутливість), через 5 днів побачу чи був ефект , вот якщо небуду то тоді вже буду щось думати