Вино зі своєї малини, ожини продам

Александр,добрый день. А вино у вас и малина и ежевика или 2 в 1?

1 лайк

2 в 1, бо ягоди одночасно достигають…

1 лайк

и мне 2 л, если осталось

1 лайк

Так, звісно. На ту ж адресу, що й саджанці відправляти?

так, на ту саму. Доречі, садженці прийнялися, поки що не всі попускали пагонці, але трошки почекаю - мало часу пройшло, та й холодно зараз

1 лайк

Дякую покупцям вина! Нехай смакує! Хто бажає придбати - пишіть, винце ще є!

5 лайков

Спасибо большое за посылку и за доверие к покупателям, деньги отправляла после получения.Вино очень понравилось.Рекомендую всем,кто еще не купил.

4 лайка

Я тоже сегодня получила посылочку! Ооочень понравилось. К сожалению, я только на язык попробовала, а дочка с мужем сильно хвалили. Спасибо!

3 лайка

Щиро дякую за Вашу оцінку нашої праці! Дуже приємно! Нехай смакує і додає позитиву та настрою!

2 лайка

Спасибо за вино! Пробуем сегодня, вкусненько)

2 лайка

Щиро вітаю! Хай вино смакує і буде приємним доповнення до Вашого святкового столу!

1 лайк

А можно ли еще заказать винца? Литра 3 ?

1 лайк

Так, можна :slight_smile: ! В собисті напишіть аресу доставки, ПІБ, номер телефона.

1 лайк

Нова пошта чи укрпошта?

1 лайк

Олександр, дякую)))
Вино отримала, упаковано дуже добре.
Пахне дуже смачно, я брала частину для сиру, пробувать ще не скоро😉
Частину будуть рідні смакувать на вихідних, дуже вразила оперативна доставка Укрпоштою- вчора відправили, сьогодні вже отримала.

1 лайк

Дякую за відгук! Так, у них там є експрес-доставка. І коли з Києва відправляти, то швидко. Нехай смакує!

2 лайка

Александр, мне сегодня доставили заказ, что могу сказать- на мой вкус идеальное вино. И мужу очень понравилось. Прям захотелось, что удивительно, ведь вино малиново- ежевичное, шашлычка. Очень вкусно. А я аллергик, сразу слышу химию или спирт, а после этого вина никакой реакции. Спасибо. Если можно еще 4л.

2 лайка

Вот пробуем, дегустируем.

и как его сохранить ? Перелить в стеклянные бутылки?

1 лайк

Щира подяка за таку високу оцінку нашої праці! Так, для тривалого зберігання краще перелити у скляну тару. Поставити у темне місце. Ми в селі зберігаємо у погребі у скляних бутлях. Коли веземо в місто, то у пластиковій харчовій тарі (в ній довго не зберігається, бо привозимо під замовлення з невеликим лишком, якщо не вистачає - довозимо). Вино може незначно варіювати смаком, бо в якійсь партії більше ягід малини, а в якійсь - ожини. Але колір, консистенція - однакове (хіба як більше малини то трохи світліше). Оскільки вино ягідне, то після тривалого зберігання може випасти незначний осад, що знову ж таки свідчить, що вино натуральне. Якось дружині презентували пляшку дорогого вина, вона подивилась в ютубі якраз як відрізнити справжнє вино від підробки. Зробила як у ролику, і презентована пляшка вина виявилась підробкою. Дружина хоч і засмутилась, зате горда була, що наше вино перемогло :relaxed:. Постараюсь у вайбері знайти її відео і кинути сюди - можна буде куплені вина всі так перевіряти.

6 лайков

На жаль, сюди кинути не можу відео визначення “справжності” вина (один із методів, який підглянули в ютубі) - не вантажиться, бо не той формат… Кого цікавить - пишіть у вайбер 0968745178, перекину