Совместные покупки вакуумных пакетов на Козак +

А фото скрин забыла :rofl:

А такой не устроит? Размеры те же. "НІЖ-лопатка" 42см (прямий) для розрізання сирного згустку: продаж, ціна у Миколаєві. Дріжджі та розпушувач тіста від "Заквасочка" - 628933884

Нет. Меня такой не устраивает. Он не режет, а тянет

Что скажете о таком ноже? Буду просить, может кто из Харькова поможет купить мне 2 штуки или скинуться на заказ от 500гр.≡ Кондитерский нож гладкий арт. 822-7-41 (47см) оптом ᐈ купить по низкой цене в Украине

Цена вообще супер. Я в доле.

Готовы быть “банкиром”, я растяпа. Нужно собрать на 13 ножей.

Ого, 13 ножей… Я в понедельик гляну у них на сайте что еще есть интнресное (дома интернет слабый) или если что то дочка в Харькове учится, сли можно самовывозом забрать то ее попршу.

Самовывозом можно любое количество. Было бы чудесно. Если сложится, маякните вышлю денежку и адрес. Буду бесконечно благодарна.

Ок. Промоніторю це питання. Якщо тобі не «горить».

Звичайно ж почекаю. Поки інших варіантів придбати не бачу. І довжина і ціна… Якби хоч виправдав сподівання. Може хтось з дівчат тримав такий у руках, та прокоментує.

1 лайк

Давай я окрему тему з опитуванням створю.

Давай! У нас є дівчата-кондитери, може звернуть увагу на тему.

1 лайк

Тримав :wink:
Дивлячись для чого його використовувати, в мене на десерти/торти він не прижився, не зручно тримати довго,громіздке досить. Замовила потім інший і пластиковою маленькою зручною ручкою. В мене цей,що з посилання не брався іржою.
І як на мене не достатньо тонкий метал.
Я так розумію шукаєте для нарізання згустку(для сиру)?

1 лайк

Я так і не зрозуміла, чи годиться він для нарізання кальє? Ріже чи рве, бо недостатньо тонкий метал?

1 лайк

Я не різала кальє.
Ви там в тій темі запитали,чи хтось тримав в руках такий. Я мала такий і використовувала для вирівнювання крему. І не підійшов він через те ,що не пружинив достатньо і через товстий метал намащувалось криво, горбато, десь збирало більше крему десь менше.
Я так розумію,що для кальє не потрібно досить рівненько… Єдине що зауважу, мій іржою не брався. А товщину металу можу подивитись у своєму і відписати Вам. А Ви у продавця напевно теж товщину перепитайте.

1 лайк

Це ніж для розрізання бісквітів. Вони бувають з великими зубчиками, з маленькими та гладенькі. Привабила ціна та довжина.

2 лайка

В мене було таких два, один рівнюсінький попався, а інший вигнутий, от вони і були одночасно і для вирівнювання крему якщо іншою стороною і для нарізання
А по ціні, то Ви знайшли дуже хорошу пропозицію.
Р.s. Точніше у першого рівного, ручка зламалася і я взяла другий,а він кривий :disappointed:. Потім купила третій зовсім інший, а ті пристроїла в добрі руки, лишилися тільки щіпці з того так би мовити набору.

1 лайк