Причина ікоти у новонародженого козеняти

Сьогодні народилась козочка вагою 3кг, народилась одна. Окіт пройшов нормально без ускладнень. Я застала кізочку ще мокрою, відразу забрала в будинок. Козочка дуже активна, голосиста, має гарний апетит. ( я не бачила щоб козиння якому кілька годин від народження ссало молока так, що з рота аж піна капає. Так бува у козинят старшого віку) Від мамки забрала ї годую її із соски. Зараз живе в будинку. Помітила. що мала має ікоту (як у людини) Коли вона поїсти ікота на деякий час припиняється, а потім відновлюється! Яка може бути причина цього явища?

1 лайк

У дітей так буває коли шлунковий сік потрапляє в стравохід. Думаю в козеняти те саме - сік з сичуга потрапляє в стравохід і кислота його подразнює. Після вживання молока кислота на деякий час нейтралізується, і козеня не ікає.

5 лайков

Може козенятко швидко їсть і разом з молоком потрапляє повітря? Діток треба потримати вертикально, щоб повітрячко вийшло, а козеняток - не знаю.

Все как у людей прям, рефлюкс-эзофагит.

2 лайка

Має пройти якийсь час і козиня переросте щей період?
Буду старатись її частіше годувати…

Вона ікає не після їди, а коли голодна

2 лайка

Сьогодні малеча ікає уже рідше… Надіюсь за кілька днів забудем про таку неприємність :smirk:

4 лайка