Перепілка від А до Я.

Дякую всим за поради. Я своїх ще комбікормом годую, але вже підшуковую другий варіант. Я пробувала м’ясо бролєра на комбікормі купованому і домашньому то дві великі разниці. На домашньому набагато смачніше м’ясо. Думаю і перепелів так годувать. Спитала у Вані @IvanKO, як він годує, він сказав, що в нього почали нестись, то з місяця добавляє свій корм.

2 лайка

Все вірно. Може в трохи слабше будуть нестись, за то дешевше і здоровіше.
Але може і не слабше, збавляють яйценоскість при переводі з комбікорму на домашній. А якщо зразу ним годувати , то я думаю все нормально буде. По крайній мірі в мене все в порядку . А далі будемо бачити.
Правда добавляти


Або просто несучка, в паперових пакетах , я буду

1 лайк

Аню @Anna, перепілки вже підросли. Правда їдять більше чим кози :joy::joy::joy:


5 лайков

Да, Наташа, они еще те прожорки:joy:, и много корма разбрасывают:smiling_imp:, то что падает на пол, можешь просто смести веником и обратно в кормушку :wink:

2 лайка

Не получається. Кормушка в середині брудера і корм просипається кріз решотку куди падають і какашки. Ось переведем у клітку, чоловік зробив зверху кормушку, тоді думаю буде по другому.

2 лайка

Я тоже отказалась от перепелов по причине того, что на домашнем почти не неслись. Росли намного хуже, нестись начали примерно с 4 месяцев! С 20 курочек в день могло не быть и 1 яйца. Но я с нуля кормила только своим, по готовым рецептам делала, но увы.
Все твердят - только готовый комбикорм. А такое можно и в магазине купить.

4 лайка

Инна, я как-то считала, то даже с комбикормом все-равно дешевле, чем в магазине у меня получалось. И очень важно - свежайшие яички, которые мы и сырыми пьем. А в магазинных, мне кажется, может, конечно, и ошибаюсь, — дата может быть не совсем реальна.

3 лайка

Ми тоже любимо сирі яйця, правда курячі, бо перепелів тільки завели. А магазинне яйце не п’ємо, бо незнаємо його сроку давності, та і якщо магазинне то варимо дуже круто.

2 лайка

Самая удобная кормушка для перепелов из профиля, который крепите снаружи клетки. Там бортики, и потеря корма минимум, и фронт кормления широкий-вдоль всей стороны клетки, и какахи туда мало попадают.

4 лайка

А это мои мышата. Поели , накучили и дрыхнут

5 лайков

Чоловік робе трьохярусну клітку, то кормушки будуть зверху, а у брудері всередині стоїть.

3 лайка

Підкажіть це півник чи курочка.

2 лайка

Наташа, у меня вообще все белые и не понять, где мальчики, где девочки. Один знаток учил смотреть под хвостик. У девочек яйцевод побольше, а у мальчика надо проверить придавить и будет пена как бы выступать.

2 лайка

Похоже на курочку. У петушков окраска более интенсивная на шейке. У курочек - цвет ровный по всему телу

2 лайка

У тих, що окрас більш інтенсивний по морді видно , що мужик :grinning:,а в отаких світлих нічого не розберу. Скільки по інтернету відео дивилася і все рівно не зрозуміло.

1 лайк

І думаю невже в мене майже самі курочки. Бо в більшості окрас однотонний. Аню @Anna ану ще ти подивись.

1 лайк

А покажите, пожалуйста, общее фото стаи светлых

2 лайка

Попробую сфоткати, а то у мене після ремонту телефон тільки мене бачить і вверх тормашками.

1 лайк

2 лайка

Все в порядке, я вижу и малчиков, и девчек. Самый левый, у него грудь темнее брюшка. Вероятней всего, петушок

2 лайка