ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Судя по фото - це гарненький двіртерьєр . Від вівчарки тільки окрас , але з таким окрасом дуже багато собак на вулиці . В нього навіть вушка можуть встати , але він не породний . Но дууже морда гарна )) це Ваший песик ?

3 лайка

Подкидыш. Наверное, мой теперь :slightly_smiling_face: точнее, моя. Была страшная, как скелет с глазами старикашки, даже не фотала этот страх. Выбрасывают под монастырь десятками и пачками(

5 лайков

Гарна дівчинка , з Вами її життя буде щасливим ! Як назвали ?

5 лайков

Дюшеска. Дюша.

Цитата[quote=“ladusja, post:2052, topic:5787”]
її життя буде щасливим !
[/quote]

Надеюсь :slightly_smiling_face: спаси Господи.

11 лайков

Вчора на Покрова ми їздили у Київ на Майдан . Враження получили майже , як в 2014 , тільки люди вже не такі наївні та загартовані вогнем та мечем ! Сила відчувається !!!









Колона йшла з парка Шевченко по Хрещатику на Майдан . Всю дорогу люди дякували ветеранам та хлопали , ком в горле стояв … День Захисника України ! День Козака ! День УПА ! День Покрови !!! … Люди вітали друг друга , бачила , як зустрічалися знайомі та обіймалися . А ще ми зустріли Уляну Супрун , і вона з радісттю зі мною сфоткалася . :grinning::hugs: А яка чудова та тепла була погода ! Хочу надовго запам’ятати цей день !

36 лайков

Ладочка,Ви просто чудова людина,і хай Господь береже Вашу сім"ю.Ви випромінюєте такий позититив,що хочеться дивитися,фотографуватися з Вами.Я би не здивувалася,якби побачила Вас на фото з нашим президентом.Ви сильна жінка і хай Вам щастить у всьому і дуже довго.:heart::heart::heart::sunny::sunny::sunny::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

14 лайков

Дякую Вам за такі теплі слова ! Колись , можливо , ще зустрінемося та обов’язково зфоткаємося разом ! :wink::kissing_heart::hugs::hugs:

3 лайка

А що,гарна думка :smiley::rose::rose::rose:

1 лайк

Приїзжайте на зустріч форумчан - там і пофоткаїтесь .

7 лайков

Вчора возила каструвати своїх кіцьок , а за компанію нашу суку берна Фрейю . Тварини почуваються добре , від наркоза погано було тільки собаці , вирвала пару разів . Але через добу вона вже гоняє і гавкає , тобто все добре. Така ось новина в моєму господарстві ))

15 лайков

Лада, для нас - це теж дуже актуальна тема. Яка ціна за послуги?

В Обухові кішка - 800 грн , велика собака ( сука ) - 3000 грн . В мене 9 кішок , тому це занадто дорого , і ось з’явилися врачи - волонтери , приїздять у Підгірці ( там живе наша Марина бабушка ) і по запису приймають тварин . У них за кішку - 300 грн , за малу собаку ( суку) - 500 грн , а за свою Фрейю я заплатила 1200 грн , ще й була присутня на операції !!!

12 лайков

Где бы нам таких волонтеров найти. Тоже дикие цены на стерилизацию животных.

4 лайка

Думаю , що треба знайти місцевих волонтерів зоозахисників , у них обов’язково вже є подібний врач - волонтер .

1 лайк

У нас в Боярці кішка 300 грн, велика собака 1000 грн

1 лайк

У нашіх лікарів також 1000 грн за велику просту собаку , але для моєї берніхи він взяв інший наркоз , плюс вага 50 кг !

2 лайка

Лада, добрый день.
Поделитесь, почему именно такое решение по поводу Фреи?
Предположений много можно подумать, но все же, почему именно? Если можно.

Все просто , вдома кобель , можливо ще один залишиться ( той що лабрадор з цепу ) , якщо каструвати їх , то є ще сусідский великий дворняга , якій декілька разів пригав через паркан до нас у гості .

4 лайка

Цуценят більше не хочу , а полукровних тим більше . Тому планувала це зробити ще рік тому , але не складалося .

2 лайка

Да, я Вас поняла…
У меня с Ассолькой примерно та же картина, разве вот только, что есть куда ее спрятать во время течки. И боюсь ,как перенесет и как на психику, все таки она у нас на охране.
Стерильные кошки мышей ловить прекращают или очень лениво их ловят (у нас чего то так , может у других иначе, не знаю) ,толстеют и все им все равно…