ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Вот заразы :angry: Ну как так можно? Это же не твое! И козлика у тебя такого нет! Нашо такое делать?

Вчера написала мне девушка в фб на счёт щенка шпица. Разговорились. Она и говорит, что недавно дала задаток и осталась и без щенка, и без денег :astonished:
Ну вот как так? А потом реальным продавцам, заводчикам не верят :rage:

9 лайков

Ця об’ява вже не відкривається , сподіваюся , що моя скарга спрацювала .

Це називається ШАХРАЙСТВО ! :rage:

5 лайков

Оголошення вже не відкривається.
І на що надіються такі горе продавці?
Коли покупець приїде, тваринка не буде відповідати тій що на фото, це все одно виясниться. Чому з самого початку не виставити реальне фото?

4 лайка

Дякую , Іринко , за уважність ! А як ти здогадалася , що це мої фото ?

2 лайка

Я пожаловалась, но объявление ещё доступно.

1 лайк

Тому що я постійно і уважно читаю форум і ходжу у гості щоб полюбуватись козами і чогось навчитись. Коли я відкрила оголошення, то згадала що бачила цих козенят у Вас і відразу зайшла на форум і на Вашу сторінку, щоб бути впевненою що це саме Ваші, а коли я їх побачила - відразу написала Вам.

5 лайков

Хотіла ссилку добавити про ту мою об’яву , а потім подумала , що все одно мені немає що доказувати :thinking::wink: , ще раз дякую Іринці за уважність !

1 лайк

Объявление уже закрыто, хотела пожаловаться, а оно не открывается.

1 лайк

Я только что зашла по ссылке, объявления актуально.

2 лайка

Странно, а у меня не открывается. Пишет, что объявление больше не актуально.

2 лайка

Опаньки,у меня тоже объявление актуально, хотя я пожаловалась на него вчера.

1 лайк

Олх за жалобы не закрывает… Скорее всего, автор того обявления читает на форуме, и закрывает обявление. Написали что , оно не актуально и успокоятся, а он сново открыл.

3 лайка

Друзі , в мене сьогодні з ранку серце не на місці … Рік тому моя донька з зятем купили цуценя лабрадора ( ще й з моєю допомогою … ) , шоколадний , гарний кобель … але на літо вони відправили його “на дачу” до сватів . Казали , що він там бігає , там свобода …
А сьогодні ми заїхали до сватів в гості і побачили Тайсона НА ЦЕПУ ! Виявилось , що він на радощах зустрічі збив з ніг сваху ( а їй 70 років !!!) , тому я саме сватів не засуджую … СОБАКУ ДУЖЕ ШКОДА ! Ну не можна лабрадора на цепу тримати ! Не знаю , що робити … Юра теж місця собі не знаходить , але важко нам треттю велику собаку буде прогодувати , ось він і запропонував звернутися до вас , можливо хтось мріяв саме про шоколадного лабрадора ?! Тайсону зараз рік , є документи ( але в клуб зрозуміло ніхто не реєструвався ) , привезений з Одеси . Він дуже товстий , тож буде потрібна дієта . Діти в квартиру більше не хочуть його забирати … тому в майбутньому я їм забороню взагалі заводити якусь тваринку - нехай дітьми займаються - це в них краще виходить . :hugs::thinking:



Зараз він більший , але в мене фоток немає . Ці фото робилися весною .

20 лайков

Який красунчик, настоящий шоколад. Пошвидше найти гарних йому ручок.

3 лайка

Лада, может напиши пост в Фейсбуке, я по группам перепощу.

та ні , як би його до своїх пристроїти , щоб не зовсім з виду загубити .

Лада, хотілося б в очі подивитися, вони зразу розповідають майбутньому хазяїнові:“Я твй!”

4 лайка

На цьому тижні ми з Юрой вирішили Тайсона забирати додому , викупаємо його , вичешемо ( він зараз страшний ) , полікую очі , бо вони чомусь сльозяться … Тоді почнемо фото та відео зйомку . Так що чекайте на новини про нього ! Від думки , що Тайсону погано - погано і нам … не залишимо ми його на цепу .

21 лайк

Лада, здравствуйте! Вы разбираетесь в собаках. Можете что-то сказать по поводу породы - точнее, ее наличие - в этом щенке?


Кто это? :grinning:

4 лайка