О пользе квашеной капусты или натуральный пробиотик для коз своими руками

правильно зрозуміли, рецепт на око вірніше на смак, капусту січу в окрему велику миску додаю натерту моркву на око ,щоб не дуже багато, і солю, перемішую переминаючи і складаю у виварку. Капуста має бути добре посолена, трошки пересолена як на мене(я не люблю солоного). а дальше під прес і думаю продовження знаєте.

3 лайка

Мы, например, огурцы, помидоры, капусту , яблоки и арбузы мочим в солёной воде: на 10 литров воды два стакана (250мл) соли. Сахар не добавлять, иначе перекиснет. Арбузы (мелкие, где-то 1-1,5кг) и яблоки переслаиваем листьями капусты. Сверху обязательно ложить гнёт, иначе плавающие сверху без рассола овощи будут портиться.

7 лайков

Подскажите пожалуйста, а если яблок добавить в нашинкованную капусту то в каком соотношении и важно ли его соблюдать? Допустим 50/50 капуста яблоки можно так квасить?

в нас коли квасили капусту в бочці складали пошарово яблука і капусту. і було набагато смачніше.Відносно квашеноі капусти корова іла з великим задоволенням а кози навіть не дивляться в ту сторону .

1 лайк

В мене більшість їсть,час від часу пропоную. Одні взагалі і не нюхають ,а інші і гопака станцюють лиш би дала нямку. В мене в цьому році яблука вродили ,то я і запитую,чи можна більше класти в діжку. Бо бабця завжди робила в діжці шаткрвану капусту ,а яблук давала туди менше,от і думаю,чи то саме так треба,чи то так виходило їй

1 лайк

Може вже і поклали ви капусту, але розкажу з свого досвіду. Капусту яблука ніколи не зіпсують, навпаки, добавлять смаку. Я клала дрібненькі яблучка в капусту і тоді, як квасила в трьох літрових банках, або розрізала яблука пополам, якщо більші. А в великому посуді -в 4х відерних емальованих каструлях, то клала шар капусти на дно, десь з дециметр висотою, а тоді шар яблук, одне проз одне, але так, щоб пересипать шаткованою капустою, і знову капусту,і до самого верху. Основне, щоб не було пустот між капустою і яблуком, щоб було туго набито-напресовано. Солі, зазвичай клала на 10 кг нашаткованої готової, гранчастий стакан. У мене ще совдеповські- на 200 грам. На таку каструлю клала до двох відер яблук, і скільки влазило капусти. Ну, і зверху дерев"яний кружок і чисті важкі камінці, як прес. Все виходило смачним і яблука і капуста. Але кружки треба було часто мити від цвілі. Можна легко покласти в розсіл і самі яблука. На відро води в яблука теж стакан солі. Клала, як мене люди вчили; яблука білого або жовтого кольору. Якщо є житня солома, то можна покласти і її, так смачніше. Якщо немає, то можна саму сіль.

8 лайков