🎄 Новорічний конкурс "Щедра Коза" 2019-2020р

ну раз вы выдерживаете интригу мы подождем

3 лайка

це стосується лише правил, тож з великою радістю представляємо спонсорів нашого цьогорічного конкурсу "Щедра Коза " 2019-2020р.

1 лайк

Спонсор “Заквасочка”

с форумом з дня заснування, вона вже 5 років з нами і постійно являється спонсором наших конкурсів.Так же Світлана консультує форумчан, допомагає порадами, висилає рецепи та веде рубрику про сироваріння на форумі.
сайт https://заквасочка.com.ua/

image

26 лайков

Наступний спонсор "Созидора " - домашнє господарство розташоване в Київській області Броварського району, с.Леткі, поруч з сосновим лісом і листяними лісосмугами. Козочки на міні - фермі вирощені з любовью та ласкою.

Та приз козлик :blush:

Та ще додатковий приз для кожного, хто прийме участь у конкурсі та займе будь яке призове місце.
image

28 лайков

Дмитрий Бойко https://www.youtube.com/channel/UCTkBKPzq3TouzlBbxQmW3nw

Сироварня на 10 літрів або знижка 3 600 грн. на любу іншу сироварню

image

33 лайка

Вау !Призи як завжди супер ! Але маловато буде :wink::thinking::rofl: Зараз як набіжать специ по конкурсам…

12 лайков

Юля @retera це всі подарунки чи ще будуть?

1 лайк

Будуть, звичайно будуть…Не забувайте Козоводу 5 років, терпіння і все дізнаєтесь🤫

9 лайков

Наоборот, у спецов уже вся фантазия иссякла! Нужно что-то свеженькое )

7 лайков

Вай,вай знову є сироварня в призах. :raised_hands::raised_hands::raised_hands:

7 лайков

Дуже цікаво:thinking:, можливо і я візьму участь. Ніколи нічого не вигравала:persevere:. Хотілося б хоч щось, всьому буду рада. А от всім хочу побажати, кохання:heart:, благополуччя:hugs:, щоб всі мрії здійснювалися:raised_hands:, спокійного та яскравого неба на головою:mouse::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree: Свято наближається :snowman_with_snow::snowman_with_snow::mouse::mouse::mouse::fireworks::sparkler::fireworks::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree:

12 лайков

А я мрію шоб всі в родині були здорові , а для себе козочку гнома :smiling_face_with_three_hearts:

9 лайков

Зустрічайте наступного спонсора!

ТОВ «СмартБіоЛаб» — українська компанія, що здійснює комплексну лабораторну діагностику захворювань сільськогосподарських тварин. В діагностичних підрозділах лабораторії працюють висококваліфіковані співробітники, кандидати ветеринарних наук, які мають багаторічний досвід роботи.

Сайт лабораторії за посиланням Лабораторні дослідження для тварин | Діагностичні дослідження ВРХ

Керівник лабораторії Вікторія Кучерявенко веде рубрику на форумі, де ділиться дуже важливою інформацією щодо здоров"я тварин
Все о лабораторных исследованиях в ветеринарии – консультируют сотрудники лаборатории “СмартБиоЛаб”

В цьому році лабораторія дарує форумчанам сертифікат

11 лайков

Наступний спонсор image Наш улюблений форум дарує намimage

14 лайков

І нарешті…
Генеральний спонсор конкурса Щедра коза 2019 - 2020 інтернет магазин Інструмент-Service
image
Інтернет магазин Інструмент-Service - якісне обслуговування, доставка 1-3 рабочих дні, скидки постійним клієнтам!

посилання на сайт https://is-bc.com.ua/
сторіночка магазина на фейсбукі Інструмент-SERVICE

Магазин надав форумчанам багато дуже корисних і потрібних інструментів в господарстві!
Вибирайте собі будь-який з призів! І всього через пару місяців ви станете його власником, приділивши трохи часу улюбленому форуму і проявивши трошки зусиль)
image
,Акумуляторний обприскувач на 12 л
image Бензопила

Стабілізатор на 500 ВА

Зварювальний апарат

21 лайк

Залишилось трошки зачикати правил конкурсу і…image

9 лайков

Оооогооооо! :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished: мені треба ФСЁЁ!
Оце так подарунки! Суперові! :heart_eyes::heart_eyes:

11 лайков

Вауууууу. :exploding_head::open_mouth: Ничо себе подарочки. :eyes:Пойду за губозакаточной машинкой.

5 лайков

А ее в призах нет? :hahaha::hahaha::hahaha:

14 лайков

Еееее нєєє, Танюша! Наташа кпже правду

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Треба працювати! Давай разом наважимось? :crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 лайков