Не уявляю свого життя без квітів

А охороняє квіти, пильнує за порядком в саду Гномик від Ірочки Jorjina

10 лайков

Квітнуть мої одні з самих улюблених ірисів. Мають неперевершений аромат із всіх моїх сортів ( а їх близько 40 ці пахнуть найсильніше і найкраще) Гарнні тим, що недуже високі і під час вітрів та дощів впевнено стоять на ногах, не потребують підвязування і мають гарний вигляд:heart_eyes:


Частина ірисів вже зайняла огород

13 лайков

Вот это масштабы! Вот это я понимаю мнооого цветочков!:heart_eyes: Так могут и вообще огород вытеснить)) Как у нас, картошка теснится в рядах смородины и кукурузка скромно сбоку растёт:grin:

Очень красиво, когда много ирисов одного сорта вместе посажены:heart_eyes: Зоя, спасибо за идею!

5 лайков

Потішили квітами декілька ірисів із сортів куплених минулого року

16 лайков

18 лайков

10 лайков

10 лайков

Нарешті виявилась вільна хвилинка , хочу поділитись результатими які отримала при посадці восени троянд живцями.
Ранньою весною вітер зняв з троянд плівку і пістя того я не стала їх більше укривати так і стояли немов солдати шеренгами.
Погода цього року нас не тішить … по морозить, то сушить дощу все давно не було, земля немов камінь, води на полив не вистачає то і мої живці виживали як могли. Я також в постійних заботах робота, живність , огород не могла приділити ім належної уваги і ретельно доглядати.
Частину посадок виполола, а частину лишила в буряні.В результаті майже всі кущики які були чисті загинули, а кушики в густих зарослях вижили і … навіть зацвіли. Після фотосесії квіти обстригла, щоб не виснажували рослини.

13 лайков

Дуже гарячі дні -це в прямому і в переносному значенні…Все робота, робота…
Сьогодні все покинула і пішла з фотиком гуляти поміж квітами, відпочила душею…
Хочу і вас потішити… Квіти
Троянди

14 лайков

13 лайков

Гайлардія


Клематиси в цьому році квітами не хочуть тішити, тільки на деяких можпа побачити кілька квіточок
Весною виноградолистний клематис обрізала, лишивши кілька стебелин, а він знову розріся до тогож розміру і почав готуватись до цвітіння

16 лайков

Дааа, розы у вас обалденные) У меня в этом году зацвела аж одна) Самая дальняя от дороги на выпас. И рядом еще желтенькая с бутоном. Надеюсь, не сожрут)

2 лайка

Дякую, Інна.
Пригадала, як придбала свої перші кущі троянд… Було це в лихі девяності, я працювала в лікарні на пів ставки, чоловік в колгоспі водієм. Зарплати мізерні, тай ті мені часто затримували, а чоловікові платили як не поросям то гречкою та мукою…Ми молоді тільки одружились… Зараз часто думаю як ми тільки тоді виживали…
.Якось зібралось чимало яєць і я відправилась на базар їх продати, що мати хоя якусь копійчину. Ввечері удвох думали, щоб купити саме необхідне…На другий день я повернулась додому з кошиком у якому замість яєць були кущі троянд…Чоловік тільки руками розвів.

10 лайков



12 лайков

Колись я облаштовувала клумбу біля приміщення в якому працюю, підійшла до мене одна жителька села і принесла кущ піона . Я не хотіла його садити бо він зовсім не вписувався в ту композицяю, яку я задумала…

Але бабуся дуже просила - посади і будеш мене згадувати…
І я посадила…
З того часу минуло майже 25 років. і щороку коли зацвітає на нашій клумбі піон я дивлюсь на нього і завжди пригадую Пашу Давидівну нашу сільську фельшерку, якої вже дуже давно немає…

12 лайков

Зоя, а Ви на осінь клематиси продавати не будете?

Подскажите, пожалуйста, названия єтих цветов.

1 лайк

С цветами это тидея…семейство геснериевых…второй не знаю

1 лайк

Інна, навіть не знаю що відповісти… у нас пройшов ураган, дощ, град, вітер…лежать повалені дерева… на городах-чорно, а на кущі квітів страшно глянути. Було трохи молодих садженців клематисів, але мабуть вони вже не відмолодяться… Поживем до осені побачим…

другий якийсь різновид алое