Не уявляю свого життя без квітів

Возможно)я не спец по алоэ)

Зоя, доброго дня! Скажіть, чи не пробували вирощувати іриси із насіння?
На одному з бордюрних ірисів, що торік у вас купувала, визріли дві коробочки з насінням. Тепер не знаю, чи варто з ним гратися…

Первый цветок это глоксиния , а второй разновидность алое но как называется я не знаю .

1 лайк

Лариса, ірисів з насіння ніколи не вирощувала… не маю часу цим займатись…Якщо маєте бажання 1, саме головне час, то можете спробувати. Можете в результаті експерименту отримати щось цікаве…
З самозапиленого насіння виростуть рослини які , скоріш за все, не повторять колір материнської рослини. З однії насінневої коробочки можуть вирости рослини різні за кольором…А це так цікаво…
Десь через три-чотири роки отримаєте квітучі рослини…:hibiscus:
Можливо так появиться ірис з іменем “Лариса” чи " Іванівна":smirk:

3 лайка

Давненько я тут не була…:smirk: Щось завертілась я цього року…багато природніх катаклізмів, після ураганів уже не було чим потішитись у квітниках…:frowning_face:
Два дні у нас +10-12, сонячно… Якщо не дивитись на календар і не думати що за кілька днів Новий рік, Різдво то здається що прийшла весна…:relaxed: На пасовищі в зеленій траві біліють маргаритки, в квітнику почали інтенсивно рости нарциси та тюльпани… Вже хочеться починати щось садити, сіяти…Почала перебирати каталоги із насіннями…готуватись до нового сезону…

7 лайков

А у нас ще не зовсім сніг розтанув, така мішанина з грязюки та снігу, фуфуфу. Дівчата мої замурзані бігають по грязюці, не хочуть в сарай.

А на квітнику моєму сніг, нічого не вилазить, та й на городі не розтанув, місцями тільки. Також не вилазить нічого.

То у вас курорт!

3 лайка

Навіть пахне весною…кізки гризуть зелену траву і здається що ось ось і почнеться весняний пташиний спів… Але на календарі грудень…

4 лайка

Я все боюсь, шоб в березні-квітні нас не заморозило, а так мене дуууже влаштовує весняна зима

5 лайков

Зоєнько, я розумію що ще не сезон, та просто закохалася в цю ніжно рожеву квітку! Будьласочка, якщо буде на продаж, запиши мене на це диво! :heart_eyes:

Добре, Мар’яно, домовились. Якщо зацвіте, щоб я непомилилась і знайшла кущ то обов’язково поділюся. Уже з нетерпінням чекаю весни. хочеться вже починати в квітниках поратись і чекати перших квітів :wilted_flower:

2 лайка

Зоя, а у Вас часом нема деревовидного піону?

Аня, я маю три деревовидних піона різних кольорів. Кущиків на продаж немає. Спробую насіння зібрати якщо вдастя… Обіцяла дівчатам цього року зібрати після цвітіння… але не змогла… після урагану на кущах незалишилось ні листя ні насінневх коробочок…

2 лайка

Зоя, а ты пробовала семенами пион размножать? Я сколько раз сеяла, и царапала эти семена, чтоб прорастали быстрее, и замачивала - а не получается. Взошёл только один пиончик самосевом, под кустом взрослого. И не дышу на него, не пересаживаю пока, пусть окрепнет.

Марина, я сама розмножувати піони насінням не пробувала… Але весною на нашому базарчику часто бачу як бабульки продають однорічні рослинки піона деревовидного і завжди чомусь думала що його з насіння виростити неважко.
Прочитала що для насіння потрібна температурна стратифікація ( недумаю що бабульки цим займаються) І головне щоб насіння було свіже…Цього року спробую і я.
Стільки різних планів… а рук тільки дві і тривалість доби тільки 24 години …

3 лайка

Зоя , я читала что он прорастает только на второй год , поэтому не стала морочить голову. Но семян тоже много в этом году. Может посеять в саду и забыть ? Они сами через год появятся :slightly_smiling_face:

1 лайк

Я вот что думаю: а почему тогда семена, упавшие под куст пиона, не спешат прорастать? Ведь лежат там, и стратификация естественная получается. Я и не пропалываю под кустом, сорняки только руками вырываю, чтоб ненароком не вырвать всходы пиона, и земля там рыхлая - а за 6 лет, что мы здесь живём, вырос только один.

2 лайка

В цьому році у на підсніжники вдруге вилізли із під снігу


Сьогодні потепліло і всі рослинки, стомлені довгим очікуванням весни, почали активно тягнутись до сонечка. Через кілька днів земля підсохне і потрібно буде приступати до весняного прибирання

9 лайков

Зоя а можно буде цибулинок подснежников ?

Нагадайте пізніше, коли перецвітуть, вишлю

2 лайка

Нарешті дочекались весни, сонечка і квітів…
Печіночниця завжди тішить своєю появою, квіти з’являються , як здається, із -під землі, серед старого минулорічного листя. Нові листочки починають автивно рости уже після цвітіння.


Пушкінія

18 лайков