Наше господарство -це кози, кури, качки і кролі. Львівська область.

Всім привіт! Моє ім’я Алла, професія юрист.
Маємо з чоловіком двоє дорослих дітей - дочка і син. Синочку в листопаді буде 20 років. А донечці буде 32 роки, вже заміжня, живуть діти в Києві. Вже маю онука 5 років. Це моя радість і потіха.
Займаюся городом і господарством.
Наше господарство у Львівській області. Це невелике місто( 20 км. від від м. Львів). Маємо новий будинок, літню кухню і стайню для наших улюбленців. До минулого року жили в
квартирі на 5 поверсі без ліфта.
А в 2019 році переїхали в новий будинок ( який ще доробляємо , бо це новобудова).
Господарство веду сама, а на вихідних в суботу і неділю трохи допомагає чоловік. Я виросла в селі і люблю господарювати, хоч тепер живу в місті.
Знайшла в інтернеті цей дуже цікавий форум, де є можливість спілкуватися з людьми, які люблять тварин , птицю і мають бажання працювати, та господарювати. Моя коза і птиця - дають мені натхнення писати вірші, гуморески і пісні.
Буду рада знайомству з Вами. А також хочу почути поради фахівців - козоводів.
В мене вже теж є козовірус. І це серйозне захворювання…Жарт!
Тепер трішки про моїх улюбленців.
Маю дві кози. Одна біла зааненська, після другого окоту(02.03.2020р. родила двоє козенят( зі слів продавця),( трохи ще шумна, бекає , бо купили ми її 8 березня , вона росла у стаді- ще не привикла до мене і чи вона 100% зааненська я не впевнена, бо має молочно- карамельний колір і не має рогів ) Продавець говорив, що коза дає більше як 4 літри на день, а вона дає мені не цілі 2 літри на день. Але я радію, що молоко дуже смачне, без зайвого запаху і дуже смачний сир і сметана.Напевно через місяць будемо продавати і купляти молочну. Надіюся, що трішки збільшиться кількість молока, коли буде пастися на зеленій траві. Я колись, як діти були ще малими тримала дві кози не породисті , то як почали кози пастися, то надої трішки збільшилися але не набагато.
І ще є в нас одна молоденька коза альпійка - має родити перший раз 1 квітня 2020 року. Альпійку годую від маленького козенятка,з місячного віку. ( знайома хотіла різати) і я купила в неї минулого року .Вона дуже чемна і лагідна коза, все їсть .
А це фото моїх улюбленців , - кози, птиця і кролики. Кури є різних великих порід і є індокачки та індики - бурбони теж є різні породи.
Наша молодша козочка ( альпійська порода) В квітні має народити перший раз. Хвилююся, бо кози першого окоту ще не мала.
Ще хочемо купити високоудійну козу ламанчу, або зааненську породу, чи нубійку . Буду рада спілкуванню!


А це птиця, є різних порід кури, індики і качки. Ще маємо кролики, теж різні породи .
Ой, забула … ще є пухнаста сіра кішка, яка дуже любить, щоб її гладили і вона дуже любить ковбасу.

38 лайков

Приветствуем на форуме! У нас здесь хорошо, поэтому устраивайтесь поудобнее и рассказывайте про своё хозяйство, а мы послушаем! :slightly_smiling_face:

2 лайка

Вітаю в Козоленді! Сподіваюсь, спілкування з нами буде вам на радість і на користь!

1 лайк

Вітаю на форумі розказуйте, показуйте. Покажіть вірші які пишите, нам усе цікаво :rose::rose::rose:

1 лайк

Вітаю, Алла! Я також з Львівщини, радий, що нас на форумі стає більше. Заходьте в мою віртуальну хатинку Особисте господарство “CAPRINA” - #2 by Bald

2 лайка

Дякую! Вже трішки розповіла про своїх улюбленців. І ще буду розповідати про них .

[quote=“Ivanna, post:2, topic:35147, full:true”]
Приветствуем на форуме! У нас здесь хорошо, поэтому устраивайтесь поудобнее и рассказывайте про своё хозяйство, а мы послушаем.
Дякую! Вже трішки розповіла про своїх улюбленців.

1 лайк

Дякую! Надіюся на цікаве спілкування з професійними людьми цієї сфери .

1 лайк

Дякую! Дуже приємно, що є земляки. Буду рада спілкуванню.

2 лайка

Дякую за увагу! Поезію і гуморески пишу з десятилітнього віку. Виступаю на різних фестивалях .Маю поетичну сторінку і групу у фейсбуці. Запрошую! Заходьте! Щастя поета- читачі!
Мішок гарного настрою зі Львова! Гумор.

Я мішок гарного настрою купила…
І через плече перевалила .
Купила я на всю зарплату -
Несу це все у свою хату.

Ще підкову для Вас від коня-
Нехай щасливою буде рідня!
Пригодиться ця підкова
І чудовий настрій цей зі Львова.

Все це, друзі, Вам також дарую!
Всіх Вас поважаю і шаную!
А всім друзям й читачам -
Дам домашнього вина сто грам.

І чашечку Львівської кави!
Без кави- вже нема забави!
Заходьте, на вино і каву!
І зробимо з Вами забаву.

Ще торт смачний я спекла .
І коньячок для Вас взяла.
Я каву й алкоголь не п‘ю,
А тортик смачний я люблю!
Забава буде аж до ранку.
Я Всіх відвезу на машині на світанку…

Ой, згадала! Чоловік ревнує!
Він на таксі грошей не шкодує.
А хто не зможе уже йти? -
Буде можливість на дивані прилягти.
Спати будуть- лиш жінки,
В кого високі каблуки.
Важко їм на каблуках іти
І вино, і торт у животі нести.

А всі чоловіки підуть додому
Переводити всю свою втому.
Кому важко буде йти-
Того таксі буде вести.

Гарний настрій з собою беріть
І до мене нині всі спішить!

Автор: Алла Баранкевич

10 лайков

Алла поздравляю с открытием странички, добро пожаловать в нашу дружную козосемью. Показывайте своих любимцев.

Дякую! Тут дуже цікаво! Я вже доповнила свою розповідь про своїх кіз і птицю.

Алла, вітаю з відкриттям сторіночки :rose::rose::rose: Ваша нова козочка тільки недавно окотилася, стресонула від переїзду, дайте їй належний раціон і моціон і можливо вона Вам віддячить гарними надоями

2 лайка

Дякую! Підкажіть будь ласка що робити і, що давати їсти, щоб давала більше молока? Дою три рази, їсти даю кукурудзу, овес, сіно, висівки .

Вітаю землячку, дуже мало з Львівської обл. на форумі козоводів, хоч на олх продають кози багато.
Заходьте в гості на сторінку - “А ми кози, що в містах живемо” :rose:

2 лайка

Не спішіть продавати козочку, в неї після переїзду стрес. Привикне і роздоїться на свіжій траві.

3 лайка

Алла, на форуме очень много тем по кормлению в любой период у козы. Нажимайте в верхнем углу на лупу и пишите что вас интересует. Там оооочень много полезной информации. :blush:

3 лайка

Дякую! Добре, буду шукати якийсь раціон ,щоб збільшити надої .Але я не впевнена в тому, що надої значно збільшаться. Як буде зелена трава , то можливо трішки буде більше молока. Але я тримала дві кози колись давно як діти були малими і, коли кози почали пастися, то надої збільшилися не набагато .Я підозрюю що продавець кози мене обманув по кількості молока. Але я радію, що молоко дуже смачне, без поганого запаху і дуже смачний сир.

3 лайка

А в каком количестве и какое соотношение зерна? И какое у Вас сено?

Алла…НЕ ПРОДАВАЙТЕ. :imp: :imp: :imp:
Та козочка,что на вайбере :crazy_face: у нее похожа история с ВАШЕЙ!
Хотя ,нет… сложнее…Итог ВЫ видели…
Пишите в вайбер или в личку–от души буду участвовать…
Для начала нужны фото и некоторые параметры… :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:
ЖДУ…