Маленьке господарство "Мої КОЗІНАКИ"

Оце подарунок! Вітаю і нехай всі сири вдаються!

1 лайк

Ще про корисні подарунки.

Це камінь для випічки, подарунок другої доньки. Дуже корисна річ, особливо для тих, у кого духовка не “ахті”. Піца виходить відмінна.

А це “вспениватель” молока.

Я полюбляю капучіно, а ще хочу навчитися робити лате… І пригощати гостей.

18 лайков

Мене останнім часом потянуло на житні хлібА.

На заквасці.

35 лайков

Давно хотіла спекти під Новий рік імбирних пряничків. І ось наважилась.

Це смачно.

31 лайк

Мої кози в сiчнi знайшли зелену травичку.

28 лайков

Була в Києві у доньки. Відвідали музей сиру.

muzej-syra-muzej-syra-kiev-muzej-syra-v-kieve-muzej-syra-ukraina-muzej-syra-shelkovichnaya-degustaci-596cbfe0d6f78

Дуже сподобався сир Легенда, видержка 12 міс., з коров’ячого молока. Взагалі багато цікавого.

Ще пощастило спробувать справжній Чеддер, привезений з Лондона. Не в музеї. Видержка 18 міс.

Він просто чудовий, смакота надзвичайна!
Такого в домашніх умовах мабуть не зробить.

15 лайков

Ще була у другої доньки в Кременчузі. Там зайшли в магазинчик крафтовых сирів. Ось що купили.

Це козячий з пліснявою (найсмачніший), а другий з овечого молока, трішки поступається, але теж хороший. Та ще й з справжньою Алазанською долиною дуже пасує.

19 лайков

Самка охотничьего фазана

Як Ви мене вразили електроскутером! А сестра! Талант! Дивлюся на дім Ваш , двір, собак-кішок, щасливих діточок і усміхаюсь. Таким теплом повіяло, спокоєм та вірою в людей. Все дуже подобається.

2 лайка

Дякую за добрі слова. Та що я? Просте буденне життя. А от сестра - да, способна на поступок. Розмалювала будинок в Дніпрі, просто безкоштовно, та ще й не свій.

17-5a5f5d97185f3-byudzhet_uchastiya_v_dejstvii_v_dnepre_predstavili-1

І хоче весь район так зробить.
Так что, “не все так плохо в нашем доме” и веру в людей терять нельзя.

36 лайков

Друзi, ну що робить? Не покривається чомусь моя ламашка Леля.

Вiрнiше, покривається, але перегулює вже втретє. Сьогоднi знову злучали. Їй 11 мiс. Я знаю, що не можна перекормлювати i обмежувала зерновi. А в чому причина не знаю.

5 лайков

Подержите ее без зерна и картошки месяц , только сено , вода и можно морковку с капустой. Если через месяц не сорвется , то беременна, начнете давать зерно снова. А если сорвется, то она за месяц нормально похудеет и сможет забеременеть. У меня так было с одной годовалой девушкой. Трех козлов поменяли, думала, что они виноваты. А мы оказались просто жирнючками :grin: Но через месяц диеты , она благополучно забеременела!

6 лайков

Леля знову перегулює.
Яка досада:disappointed_relieved:

Але не все так сумно. В мене з’явилися першi ламанчата. Моя Зiра

від ельфіка Бені привела 2х чудових малят - хлопчика i дiвчинку.

31 лайк

Друзi, хочу подiлитись приємною новиною. “Мої козiнаки” поповнились таким прекрасным малюком

IMG_20180222_115601-min-min_500x375

IMG_20180222_103138-min%20(1)_500x375

Це Альтаip, 75%. Йому 1місяць, вага 10кг.

36 лайков

Олененок Бемби :heart_eyes::+1:

3 лайка

Мої внуки теж кажуть, це оленьонок Бембі. А я кажу, він виросте, стане великим і який же він Бембі?
Вирішили хай буде подвійне чи потрійне ім’я.
Альтаір, він же Таір, він же Бембі :grinning::goatlove:-

3 лайка

Поздравляем!:kissing_heart:
Из каких краев прибыл красавчик?

2 лайка

Запорожье, Светлана.
Папа - первая селекционная, Днепр.
Мама - с Одессы.

2 лайка

Знаю-знаю, наслышана :wink:

Покажу нову парочку ламанчат вiд кози Мiлки

Це Снiжок i Марися. Народились 23 лютого.

27 лайков