Домашнє господарство«Позитив»

Лена, с открытием странички :hibiscus: Желаю, что б товоя страничка была уютная, жизнерадостная и информативная!
За Шона очень рада! Хорошая ему “мамка” попалась – в месяц 11 кг весил парень :muscle:t2: Молодчинка!

6 лайков

красавицы и козки и помощницы :crossed_fingers:

Спасибо за гостеприимство. :hugs:
Зааны нет :slight_smile: они у меня в меньшинстве, больше все же альпийцев, ламанчей и нубиков.
Родителей сброшу конечно в личку или на Вайбер лучше наверное.

Доброго вечора всім форумчанам. Сьогодні побувала у багатьох з вас насторіночках,тільк читала. Які ви всі дружні і доброзичливі! Супер! Це ж треба,як багато людей об’єднали в одну дружну сім’ю ці чудові створіння кози. До недавнього часу я навіть непідозрювала що так багато людей займаються і захоплюються козоводством. Тим більше,до знайомства з форумом я просто не знала що можуть бути такі красивенні кози і що я колись так буду їх хотіти! :heart_eyes: І це бажання дуже важко перемогти!

16 лайков

Доброго дня всім. Погода сьогодня причудова,гуляли всі і кози,і діти. Буду ще розповідати про нас. Так сталося,що коли я купила собі першу козочку,то буквальо через тиждень у мене з’явилася ще одна. Зараз я розумію,що це нормально,так у всіх :grinning:. У мене було кожен день 7 літрів молока і я не розуміла що мені з ним робити? Роздавала родичам,бо ще нічого не знала про сир. Чула про сироваріння,але як і з чого почати,що взагалі означає«варити сир». Вміла варити бринзу з уксусом,смачно але швидко наїлися і більше не хотілося. Дякуючи,вам дівчата і форуму знайшла відповіді на всі запитанн. В цьому році (2020)вже робила качоту,гауду,російський,бринзу мариновану,все не фоткала але де що є,покажу. Звісно,я тільки вчуся,але ж головне почати. Тепер жду окотів,дуже люблю сир ,а ще більше його готувати :blush:

11 лайков

34 лайка

Вітаю в нашій веселій і дружній сім"ї! :hugs: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

Лена, с новосельем! Заходите в гости! Козочки красивые, сырочки тоже!

Аппетитные сырочки.С новосельем Лена Приветствую в дружном обществе любителей козочек.Заходите в гости! :coffee: :chocolate_bar:

Дякую дівчата всім за привітання і запрошення в гості :slightly_smiling_face:

Лена, а еще можно варить сгущенку,делать йогурты и масло! Читаю и себя вспоминаю - три козы, не представляю что делать с молоком! Тоже раздавала… А сейчас такая красота! Сварила литр сгущенки , сырников нажарила = вот и ужин. Сметанки поллитра насобирала ложкою, достала кусочек масла из морозилки - сладкий пирог с яблочками готов. Очень переживаю, что вынуждена буду сокращать свое стадо, оттягиваю до последнего…

14 лайков

Повністю з вами згодна,своє молочка—красота,усе що ви перечислили вже готувала,крім масла,сепаратора ще не маю,але сподіваюся що все ще попереду. А яких козочок ви будете продавати чи ще не визначилися?

2 лайка

Звичайно сумно розставатися з любимками,але ж що зробиш,неможливо об’яти необ’ятне. Ті козочки що залишаться будуть радувати вас молочком,і просто тим що вони у вас є :blush:

2 лайка

сегодня выставила на козьем рынке…Далиду и гномок

1 лайк

Вітаю всіх на форумі! Давно вже не була на своїй сторінці. З нетерпінням чекала окотів свої кізоньок та щось трохи пішло не так. І так від чотирьох коз маю лише одне козеня,дві ложні вагітності,і одна кізка народила калічку. Жах. Такого ще в мене не було. Та нічого,що маємо те маємо,хоча звісно досадно.

Добрый вечер Елена.Не очень хороший результат конечно,но значит так должно было случиться.Главное что с козочками все нормально,отдохнут наберутся сил за лето и на следующий окот девочками вас завалят.А вот интересно те козочки что ложнобеременными были,они доятся нормально или вы их не доите?

1 лайк

Зате до мене приїхали ось ці дві чудові сестрички Мішель і Ніколь

16 лайков

А це наш красунчик Шон,вже дорослий аж три місяці

16 лайков

Аня,саме досадне те,що я цих козочок з великим трудом запустила,гарно дуже доїлися,а тепер і не знаю що робити з ними,вим’я не налили,але одну попробую роздоїти,не знаю що получиться,самій цікаво,потім відпишусь. Сьогодні одягла їй резинки на роги,давно хотіла це зробити,мабуть зараз той момент,бо коза молочна а рогами багато шкоди р обить,мало того що всіх кіз лупить,так вже пів сарая розгатила

4 лайка

Лена а может их покрыть? тех которые ложно окотились.И в зиму с молоком будете.

1 лайк