Дівчатка альпонубійки та нубозааненки від 100% батьків Вишгородський район

Неспішно продаються дві дівчинки від 100% альпійської кози та 100% англонубійського татка.
Дівчаткам біля 2-х місяців,спокійні, увесь час біля мами та їдять абсолютно все і вже добре пасуться.
У мами 2-й окот,за першим 3літри. Зараз не виміряла,так як дівчатам дістається все. Але бачу що не мало.
Одна дівчинка взяла світло- коричневий відтінок від татка,а інша коричнево-вишнева - в маму.
Шукаю дбайливі люблячі ручки.

068-809-50-89 Ірина




Поки такі фото,на останньому мама,діти і татко

6 лайков

Вкажіть ціну в оголошенні, будь ласка.

1 лайк

За дівчаток прошу по 3 тис.гривен,але це більш символічно так як мама коштувала мені 300 євро,а ціну татка ви думаю теж знаєте.
Тут гарна генетика бо відслідковую продуктивність предків до сьогоднішнього дня,тримаю зв’язок із власниками батьків. Черговий раз пересвідчуюсь що недаремна моя любов до альпійців.

Доречі,темнішу дівчинку звати Гретхен (Грета),а світліша Мішель.
Пізніше постараюся зробити більш конкретні фото бо за два дні бігання за ними так мені позувати ніхто і не погодився😁

3 лайка

Дівчатка знайшли собі чудову маму,чому я дуже рада.

Натомість є ще три дівчинки від того ж татка 100% англонубійського татка та мам зааненок.
Фото викладу нижче.

3 лайка

Отже,тепер дівчатка нубозааненки.
Батько у всих один Річард 100% англонубійєць.


Мама Луна - 2-й окот коза невеличка,але дуже вдячна по молоку.
У неї двоє тримісячних дівчаток .

Це Герда


Це мама Луна

А це Ніколь.

2 лайка

Герда чисто біла, нажаль не знерожена бо знерожувала багато пізніше по причині хвороби - результат - не вийшло. Може у когось би і вийшло,але у мене ось так

Ніколь безрога як і мама,почали проявлятися руді цяточки,то думаю мабуть трохи кольору пізніше буде.
Молоко у мами дуже смачне, вим’я високо під верхом,як у корівки .

Прошу за дівчат по 2500 грн.
Продажам неспішна - хочу щоб попали тільки в люблячі руки.

1 лайк

Ще маю одну дівчинку від іншої мами.Теж три місяці - Солана.
Більше увібрала мабуть зааненських коренів ,хоча молоко однозначно притерпить змін в кращу сторону по причині домішування крові нубійської.

А це яскравий приклад того що молочна коза повинна отримувати молока вдосталь і чим довше тим краще,ну і що якщо ти здоровуля і скоро обженеш мамку😄

Дзвоніть , цікавтеся, будемо домовлятися.

068-809-50-89 Ірина

2 лайка