Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

А у меня получается на оборот , муж запеканку не любит , только сырники :unamused:
Я ему уже и про то что это дольше по времен и что очень много масла впитывают … нет и все.

Я в сырники еще много изюма кладу.

2 лайка

Оленко на аокупнім вершковим маслі, свого пока нема

1 лайк

на вкус и цвет товарища нет

1 лайк

В том то и дело - я больше люблю запеканку. Приходится уступать мужу и делать сырники.

3 лайка

Прочитала у когось, що сирники, як і пельмені чи вареники, ліплять і морозять. А потім просто достають з морозилки.
Про запіканку, звичайно, знаю, але чомусь ніколи не роблю. Тепер отримала натхненний рецепт і зроблю. Може, забудуть про сирники😜
Тим паче, що Галина @1707antik обіцяє, що клопоту менше…
@olga_pukalo Я теж замість цкуру долаю мед, а ще - смажу без цукру, а потім роблю соус сметаномедовий)
Світлано @svetlana_fomina_2013 а я була впевнена, що пробувала у тебе козине вершкове масло. Невжк у мене глюки пам’яті?

1 лайк

Ось вони, зараз смажу. Творог морожений.

4 лайка

Ні Оленко не глюки пробувала масло, але на нашу сім’ю того масла треба дуже багато, треба розширятися в кози

2 лайка

Вы так вкусно все рассказывали , что я пошла и спекла сырную запеканку с изюмом и цукатами ! ))) без рецепта , на манке …


31 лайк

Е, ні! Якщо вже ми побачили таку трасото, то маємо і рецепт почути. Прошу дуже, поділіться!!!

рецепт у студію, я вже приготувалась у закладки занести

Схожий , тільки все помножити на два)))

4 лайка

Дякую усім за рецепти і підказки! Обов’язково скористаюся!
Сьогодні сніданок готували цілу ніч - гуся порізали на шматки, в соус і в піч на цвлу ніч!
А поки накривала на стіл наш нічниЙ гуляка Томас прорвався до каміна і гріє-сушить свої білі ‘бахіли’

28 лайков

Сьогодні дві знаменні господарські події:
По-перше, мій королевський кармал-виробник м після довгого сесуального відрядження повернувся додому. Як він справився зі своєю роботою - час покаже. А дома його чекали юні нещодавно народжені синочки і дочки. Якось при нагоді познайомляться!
По-друге, вирішилося питання з пошуком племінного каліфорнійського кроля. Мені його подарувала Тетяна @Tatyanka, яка вже кілька років, виявляється, розводить прекрасних каліфорнійців. Дякую! Дякую! Дякую!
Хлопчик ще маленькій, з’явився на світ на Ряздво, тож племінну роботу почне за квлька місяців. А поки кролиці-каліфорнійки хай тренуються з кролем іншої породи!

в

23 лайка

Лена, подскажите пожалуйста, ваши кармальчики в 5 месяцев какого веса? Сколько они должны весить?

30-50 кг. Залежить від стартових даних, статі і від того чи холощений. Найбільші - холощені, найменші кнурці. Дівчатка десь посередині.
І ще залежить від того на що годую. Якщо на плем’я - менші і худіші, якщо на шашлик, то більші.
Сало починають набирати з 6 місяців. Нещадавно зарізали такого кабанця (не кастрованого, було замовлення на племінного, а потім у людей не склалося) - був у тушці понад 30 кг.
Перед цим зарізали 8 місячну свинку - 80 кг. Правда, і сало було в 3-4 пальці.

2 лайка

У меня значит или не кармалы, или мелкота :cry: бо в 5 месяцев весят 20 кг

Буду мужа уговаривать, чтоб твоих взять или хотя бы парня

1 лайк

Таня, не спеши делать выводы! Сейчас зима! Вот выглянет солнышко, потеплеет и они пойдут в рост, вспомниш мои слова.

3 лайка

Спасибо, Марьяша, хотелось бы))

@KozaMimoza . Тетяно! Кармали - це гібрид, який прив’язаний до в’єтнамця і мангала. Є простий і королевський.
Розмноження кармалів у собі - це як розмноження 75% чи 87.5% кіз у собі. Тобто, деякі схожі на 100%, а деякі на 50%.
Тому тут не вгадаєш…
Я, приміром, купила кльового мангала (назвали Сірком, а треба було Кенгуру, бо він хоч і сірий, але ключове в ньому - з місця перестрибує півтораметрову загородку), щоб підлити в кармалів мангальської крові. Хлопчик вже виріс і готовий до роботи, тож вже через пару тижнів критиме доньку моєї наулюбленішої мамаші-кармалки.
Сподіваюсть на гарний результат! Тим пче, що генетика у нього дуже потужна.


Отакий був прайд юних мангалів. Вибрали сірого.

А поки продаю дитинчат пар кармалки +королівській кармал. Дуже стабільна генетика:
Продаю поросят кармалів від 14.02.19
Правда, хлоачиків уже немає(

2 лайка


Це моя улюблена артистка - Лара Брю (в народі - Брюшка).
Дасить подивитися ій в очі і ляснути себе по нозі і вона встає у таку позу.
81% англонубійка від Сітлани @svetlana_fomina_2013 . Їй 6 місяців… Чекаю-не-дочекаюсь, коли вона виросте!
Міцна, весела, енергійна… Вона одна з найменших на моїй підлітковій дискотеці, але хоч кого ‘построїть’… Мрію про ще таку ж)

17 лайков