Англонубійський козлик 100% Київська область

Продам шикарного козлика 6 місяців,народженого 8.10.2021 року від кози за четвертим окотом із дуже густим і смачним молоком на ймення Юнона та козлика Шервуда.На обох батьків маються копії документів.
Хлопчина до сих пір п’є вволю молока.Мама на піку раніше давала 4 л.
Козлик дуже врівноважений,любить ласку,по характеру - кіт. Інтерес до дівчат проявляє з пелюшок.

Ціна 10 тис гривень.
068-809-50-89




17 лайков

Нам уже стукнуло сім місяців!
Річард розважливий та спокійний.
Ввечері по розкладу сідаю на маленький стільчик і знаю що треба пообіймати,погладити і мордочку біля вушок почухати. Стоїть як вкопаний і тільки притуляється.
Ростом вже з маму і зовсім не худенький🤗.
В умовах теперішньої ситуації діє знижка.
Дзвоніть - домовимося.

1 лайк

Це фото з мамою після народження

18 лайков

А це інше фото вже тепер з мамою.Не знаю як Річард,а мама без нього не може.Досі біжить до нього кормити,наглядає увесь час за ним.


16 лайков

Ще раз передивилася племсвідоцтво на маму - це лінія Хоєрс і походження усих попередніх поколінь з Нідерландів, Англії та Німеччини.
Хлопчинка мій улюбленець, скажу навіть що трохи жаль його буде віддавати бо такого аристократа і вихованого козлика у мене ще не було. Тому дуже переживаю щоб він знайшов саму турботливу родину і люблячих людей.

8 лайков

Такий красунчик і нікому не потрібен!
Ще трохи почекаю,та скоріш за все малий залишиться в господарстві.Мабуть так треба :smile:.

1 лайк

Шикарный мальчик! Ещё не нашлись новые хозяева?

Дякую! Він дійсно шикарний!
Нажаль чи на щастя хлопчик ще вдома і виходить що на даний момент у мене два козлика. Когось одного треба всеодно продавати.

Добрий день, яка ціна на сьогоднішній день?

Добрий день!
Прошу 9500 гривен це вже без торгу.

Спасибо большое. Будем думать.

Якщо раптом вам всеодно ким крити - за 3.500 грн є перевірений по потомству та готовий до роботи 93 % козлик.Йому 1.5 року.Від високомолочної кози.

Мій телефон 068-809-50-89

2 лайка

Здравствуйте, ну прям не полностью всеравно кем, просто хочеться свежей крови. Я уже нашол 92% за 4,5 тісячи. тоже провереный но поближе к нам.в харьковской области.

2 лайка

Ок, зрозуміла!
Тоді хай у вас все вийде!

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.