"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

А я собі фантазувала, що це якась нова версія фартуха від небажанного покриття:joy:

6 симпатий

Та я також це подумала, завтра передзвоню узнаю, сама вся заінтригована. Фото пізно побачила)))

1 симпатия

я думаю мальчик решил по бодаться с ящичком и в результате забодал его на себя:slight_smile:

4 симпатии

І мені цікаво бо Каштанчик і Рахманчик підростають. Мушшини!

2 симпатии

Ящик він сам на себе набадав))) от і вся таємниця)))

4 симпатии

Придбали ми електропастух, до перевірки в дії, думала гиблий номер, а тепер вже 2 тиждень, руки вільні, кози на очах, і немає небезпеки для сусідів:heart_eyes: і на городі щось встигаю…ура

12 симпатий

А что это за чудо такое Оля .

Коробка з проводами по яким йде напруга в амперах. Кози пару разів получили, тепер не підходять, в моєму випадку зручно бо напроти дві ділянки по 12 сотих чужі, дали мені для покоса, огородити не можемо, а тимчасово добре вийшло, і переставляти можна)))

11 симпатий

Оля, подскажите какую размером площадь можно оградить? И если можно ваше фото его в действии?

3 симпатии

Дуже цікаво. А які його розміри і яка ціна?

Купили в спільна мета, ціна електризатора+стовпчики+нитка 600м+мілки деталі 7000 грн.
Огородили 12 соток, на фото не видно, там стовпчик і в 3 ряди мотузка переплетена з тоненьким дротом, похожа на фото вище. Пасу кіз і козенят, козла дорослого поки що не пускала.
http://spilna-meta.com.ua/g6429721-elektrizatory-generatory-impulsov

11 симпатий

Доброго дня! Оля, була ьогодні у тебе на сторіночці - красота, зразу видно любов до сім"ї і до тварин. Козюлі - красотулі, будинок - казка ! Господині і всьому сімейству бажаю добробуду і процвітання!

1 симпатия

Дякую люба тезко))) рада приймати гостей! Взаємні побажання!!!

1 симпатия

Буя

29 симпатий

Добриня

29 симпатий

Пляма Бруня-Добриня 2015

25 симпатий

Портрети

31 симпатия

Електропастух, білі стовпчики та натягнута мотузка, вигляд з вікна.

27 симпатий

Хотіла вас спитати, чи ще не повигризали ваші кози траву. В мене огороджено 12 соток, то мої тиждень в загоні, а тиждень прив’язую попри загон поки трава трохи відросте

, ще й на цьому тижні беру вівцю, барана та овечку, то й хвилююсь

7 симпатий

В котре заходила на вашу сторінку і все любуюся. Така назва сторінки, що легко запам"ятати. Згадалося, як років 8 назад казав внук сестри - баба ме дой -дой. Це він так любив по телефону відповідати на запитання - де бабуся? Значило, що бабуся пішла доїть корову. От і я тепер, як іду доїть кіз то кажу - бабамедойдой. Устами младенца глаголит истина - є така приказка. Виросте синок і скаже - а я так не казав. Треба все записувати, хоч у зошит. У наших внуків є запис на телефон, як вони співають пісню про павука - завжди піднімає настрій.

3 симпатии