Выпадение (выворот) влагалища у коз - причины, последствия, профилактика.

С 1,3 литра запускается с одного раза. Просто перестаёте доить.

4 лайка

Оно то так. а це шо знею було впливає на випадання … Я ще більше припускаю що цап чистий нубиец. а вони більша порода от і не вміщалися матці.хотя 5% допускаю що ослабив організм доїнням. Но це мое припущення. бо я молодий опита мало. тож любої поради прислухаюся

Если коза хорошая, то как вариант огуливать ее камерунцем, такие козлята маленькие получаются и проблем с окотами и с выпадением нет.

2 лайка

Коза за другим окотом,ще місяць до окоту.Стала видувати влагаліще.Вправили на місце,але коли вона кашельнула,усе вилізло назад.Допоможіть,лікар відказався допомогти.

Перенесла ваш допис в цю тему, передивіться, поочитайте, може знайдете відповідь, що вам допоможе.

Доброго вечора.Я тут випадково натрапила на форум козоводов.І на ньому був ваш лист,який стосується випадання влагаліща.Ви тоді писали за ваш спосіб з м’яким дротиком.Чи не могло б ви більш конкретно написати,як саме такий дротик прикрутити,щоб у кози не випало.Дякую.

1 лайк

Надя сейчас редко заходит. Её проще найти на фейсбуке.

1 лайк

Доброго дня.
Хто мав досвід використання суперклею в якості тимчасового рішення, щоб доходити до окоту?
Яку тканину краще використовувати? Де краще клеїти? На яку за розміром ділянку ?

Суперклей? Де ви про такий досвід прочитали? Я б не радила, це ж дуже токсичні штуки. Може пластирі, або медичний клей БФ? До того ж, як ви плануєте приклеєне оцим потім відкріпляти? Воно ж з м’ясом відірветься.

В цій же темі, вище

Щодо БФ - він навряд чи що втримає, і не висушити його на козі. Тут пальця не з першого разу заклеюю :slight_smile: нема терпіння

@Varvara , Де прочитала

Наберите меня по телефону 0668325765