"Василь та Ірина і вся моя родина"

Давайте придумаємо, як передать готового розчину, спробуєте

Не-не, с творожной сыворотки не получится. Я только сычуг испортила.
Нужна подсырная сыворотка.

1 лайк

я заливаю просто холодной водой,добавляю на 1л 2-3ст л соли и стоит на кухне

2 лайка

Сичуг ( вже сухий) заливаєте водою і додаєте сіль? Вибачте, що перепитую але для мене найголовніше правильно зрозуміти

я не беру весь сичуг,кусок відкромсала,міленько перекришила і в банку,додаю туди сіль,заливаю водою і вітримую тиждень,проціжую і чистеньким розчиом користуюсь, 1 ст.л на 3л молока,надовго хватає 1л,правда молока у мене не дуже багато

2 лайка

ось цим два тижні як зроблені,оцю водичку зливаєм періодично,а коли перестає виділятися,перекладаєм у суху(у нас кастрюлька емальована) посудину і зберігаєм у сухому,прохолодному місці,а ось такий використовуємо(тогорічний ),він стає твердий,питайте,буду рада допомогти,я теж 100 разів у матері перепитую,каже завжди: “Питай, поки є, у кого питати”

8 лайков

Ой заплуталась. Тобто зарізали і взяли сичуг, помили його, потім посолили і поклали у кастрюльку. Потім коли вода перстає з нього виділятись, то Ви перекладаєте у іншу кастрюлю і зберігаєте таким чином у прохолодному місці. Правильно?

2 лайка

Тобто це сичуг з прошлого року? І от так в солі, в емальорованій каструлі і лежить? Сіль додавали на протязі року?

Тепер головне розібратися що ж воно таке той сичуг і де його шукать :laughing:

3 лайка

Я тоже проціджую і в погріб.

Девочки, вот тоже хороший вариант заготовки сычуга.

4 лайка

Я підвішую і просушую і сухий тоді використовую.

1 лайк

У маленьких козлят саме легше найти, бо там молоко звернувше.

2 лайка

так,скажем так,нафарширували ви шлуночок сіллю,лишню вологу,яка виділяється зливаєте, нічого вже добавляти не потрібно,солі там і так вистачає,він з часом стає все твердішим,підсихає так сказать

1 лайк

треба спробувати і цей спосіб

1 лайк

Він мені самий легенький. А я хотіла попробувать більш складніший. На форумі читала, що і квасолю кидають і сухофрукти, треба буде пошукати. Просто цікаво стало , яка буде різниця у смаку сиру?

я також читала про різні способи,та робили вже по нашому-перевіреному, так сказать часом ,а у прошлому році наробили цілу кастрюльку" каменючок",бо козлів було,а цей рік знову 11:2 на користь :boy:,правда я своїх красунь про це й просила,казала:“Девчули…мест нет,не заставляйте папу волноваться,кормушки никто достраивать не будет”,ага на днях вистрелила одна неслухняна- таку гарнюню,а ще попереду 4 окоти

11 лайков

О, наверное, все мамы и бабушки так говорят.

3 лайка

ага и так :“А я вам(тобі) казала,а ви мене не слухали”:stuck_out_tongue_winking_eye:

6 лайков

:hahaha: Точно) Есть такое. У нас это звучит :" А я казала! Хіба ж ви мене слухаєте!"

5 лайков

Людям вообще свойственно повторять друг за другом одни и те же фразы :slight_smile:

2 лайка