"Василь та Ірина і вся моя родина"

спасибо люблю,балую я их, нравится мне с ними возиться

11 лайков

25 лайков

Фартух сработал на все 100,очень вовремя пошили и одели,а то парень наделал бы,а так,устал малехо от катания,потом сметал всю еду в кормушке

16 лайков

ездили на тихую охоту,грибов не нашли,а козкам(нам на чаек тоже оставим) вкусняшек нарвали.гледа и шиповника море

26 лайков

Вот это красота! Запаслись?

да, два ведерка нарвали,дождик прогнал,будет погода и время опять поедем, рвем с мужем, а сына нам стих рассказывает:
Шипшина важко віддає плоди.
Вона людей хапає за рукава.
Вона кричить: - Людино, підожди!
О, підожди, людино, будь ласкава.
Не всі, не всі, хоч ягідку облиш!
Одна пташина так мене просила!
Я ж тут для всіх, а не для тебе лиш.
І просто осінь щоб була красива.

15 лайков

Ми теж у четвер нарвали шипшини, а глоду у нас мало а у Вас просто одні ягоди. Бачила колись на базарі продавала жіночка глід, розміром з вишню і смачнючий… Калина у нас уродила і вже ягідки м"які.

1 лайк

у нас теж кущик росте від великого плоду,колись свекор привіз із Черкащини ягоди(розміром з вишню і смачнючий),мив і мабуть бубка впала,проросло,оберігав той паросточок,як зіницю ока,і не діждався ягідок-тепер ми бережем ще ні разу не родив.

2 лайка

на прогулянці були,а сьогодні сніг мете

11 лайков

цар гори

12 лайков

Ірино! А за це за порода? Очевидно, суміш… У мене у знайомої є такі, вона говорить, що це кармали, але не зовсім…
Якого розміру вони ростуть?

купували як ветнамців,забиваемо весняних після 5-ти міс,кг по 50,а дорослі(племя)-більше 100

Красиві… Але вочевидь і не в’єтнамці.
Але оскільки і ваші, і ті, що я бачила - схожі, то це вже змушує думати, що йдеться про якусь породу чи сталий гібрид

10 лайков

були і такі

там мама була кучерява,можливо-мангал,цю лінію вивели(нам не сподобалось),вони більші росли за один і той самий час,але вредні-рили,кручені як вьюни

6 лайков

можливо якась помісь,нам вони найбільше до вподоби

16 лайков

Краса! Люблю кольорових… У мене, правда, більше чорні і руді

1 лайк

Ирина, козик у тебя просто прелесть! А где именно в Первомайске брали Наоми?

Спасибо,растим его,лелеем,а Наоми мы Купили уже в Херсоне, с дочкой, маленькую ее покупали в Первомайске(у кого не знаю) ,а к нам заехали купить свинок наших(муж ее маленькую видел,я была на работе) и через год по иронии судьбы-она приехала опять к нам,но уже наша

2 лайка

Действительно судьба!

сезон окотов открыт-тройняшкиIMG_20190117_153522

26 лайков