Вітамінно мінеральна продукція ТОВ Молкам

Вітаю всіх форумчан .

Компанія Молкам пропонує якісні функціональні добавки для кіз та корів. Упаковка як по 1 кг так і 25 кг мішок. Також є підтримка клієнтів(є група у вайбері).

Пропонуємо такі продукти

 1. Фід пак Лактація 80 грн 1 кг, 15 г для кіз

 2. Фід пак Телиці ( для кізочок та теличок до осіменіння) 80 грн

 3. Фід пак Сухостій 85 грн 1 кг, 10 г для кіз

 4. Фід пак Відгодівля 80 грн 1 кг

 5. Фід пак преміум 170 грн 1 кг,

6 Енергомол ( випойка після окоту , отелу) 210 грн 1 кг . 100 г для кіз

 1. Гепамол ( захищає печінку від жирової дистрофії і виникнення кетозу, дається перед та після окоту та отелу) ціна 400 грн 1 кг, 10г для кіз

 2. Сорбімол ( адсорбент мікотоксинів ) 50 грн 1 кг

 3. Молсорб ( адсорбент мікотоксинів підвищеної ефективності з живими дріжджами) 155 грн 1 кг

10.Бустерфет ( профілактика ацидозу у період лактації, підвищує жир і білок в молоці) , 15-30 г для кіз

 1. Молтонік( протидіарейний засіб для козенят, телят, поросят) 0.5 кг 303 грн

Ціни мішків по 25 кг дешевші. Також запрошуємо до співпраці дилерів по всій Україні.

Фід паки ( кормові добавки)
Хочу наголосити що всі Фід паки є комплексними продуктами, адже містять достатню кількість Кальцію, фосфору ,магнію ,сірки ,( та вітаміни і мікроелементи). Тобто не потрібно окремо купувати монокальцій ( у ньому кальцій та фосфор засвоюється краще ніж у трикальцію)
Крейду та джерела магнію , сірки.

Також продукція Фід пак по періодам містить живі дріжджі , які активно поглинають кисень в рубці, при цьому перетравлюються краще целюлоза , а значить більш повно використовуються поживні речовини раціону, підвищується надій.

Т.0982106486

Наш сайт
IMG_20211021_081910|354x500

16 симпатий

До кінця тижня з’явиться в продажу зручна для кіз упаковка Енергомол ( випойкп після окоту) Фасовка буде по 100 г.

5 симпатий

Виктория, доброго дня! Заказывала ФИД ПАК лактація - для коз, и ФИД ПАК телиці - для молодняка. Понравилось :+1:. В животных хороший аппетит и здоровье тттт. Спасибо :blush:

4 симпатии

Ось і з’явився нарешті Енергомол для кіз у зручному дозуванні 100 г упаковці

ЕНЕРГОМОЛ - застосовується для швидкого відновлення кіз після окоту.

Для цього необхідно: добре засвоювана енергія, мінерали, електроліти, вітаміни. Усе це коза може отримати з Енергомолу - дуже смачного енергетичного напою.

За декілька днів до окоту в організмі кози відбуваються значні зміни. В наслідок гормональних змін коза готується до пологів та початку лактацій. Після окоту коза потребує мобілізації великої кількості кальцію та енергії. Коли це не забезпечується різко збільшується ризик виникнення у кози молочної лихоманки та кетозу. Фізіологічно безпосередньо до та одразу після окоту, коза вживає мало їжі. Крім того вона втрачає значну кількість рідини та електролітів. Як наслідок – коза стає слабкою, розвиваються патологічні стани.

Саме тому, козу вкрай необхідно відразу після окоту забезпечити легкодоступною енергією та кальцієм. Енергомол, поєднаний з ароматизатором, що стимулює споживання як самого напою так і взагалі збудження апетиту, забезпечує тварину легкодоступною енергією та кальцієм. Як наслідок коза стає активнішою, швидше приступає до споживання корму, що в свою чергу дозволяє уникнути зміщення сичуга та стимулює молочну продуктивність. Унікальний склад Енергомолу підібраний так, щоб забезпечити максимальний позитивний ефект від кожного компонента - декстрози, гліцину, нуклеїнової кислоти, дріжджів, бетаїну, органічного селену.

ПЛЮСИ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ

 • декстроза швидко засвоюється і підвищує рівень цукру в крові, що попереджує негативний енергетичний баланс та активно знижує ризик прояву кетозу.

 • живі дріжджі Saccharomyces cerevisiae, вітаміни Е і С та електроліти підтримують мікрофлору рубця, стимулюють споживання корму на протязі перших діб після окоту…

 • органічний селен сприяє прискоренню відновних процесів в організмі після виснажливих родів

 • бетаїн натуральний компонент рослинного походження покращує метаболізм у кіз і збільшує виробництво молока

 • великий прийом води після пологів (мінімально 2-3 літрів одноразово) для кози корисно тому що вода заповнює рубець і розтягує його, в результаті чого попереджається зміщення сичуга. Достатнє споживання води розріджує кров і в наслідок цього покращується кровообіг матки, що знижує імовірність затримки плаценти.

Склад: декстроза моногідрат, дріжджі (saccharomyces cerevisiae), нуклеїнові кислоти, амінокислоти, гліцин, джерела мінералів і електролітів, ентеросорбент, пропіонати, бетаїн, моногідрат кальцію, органічний селен.

Спосіб застосування:

 1. Важливо не давати води до напування кози Енергомолом.

 2. За 5-10 хвилин до випоювання розмішати 1 00г Енергомолу в 2 л теплої води ( 50градусів) Готовий теплий розчин випоїти козі одразу після окоту(напій дати до вилизування козеняти), або залити через дренчер.

 3. Після напування Енергомолом надати козі вільний доступ до води.

 4. Якщо коза сильно ослаблена після окоту- повторити напування через 24 години використовуючи те ж дозування

8 симпатий

Виктория, Энергомол для коров и для коз имеет одинаковый состав? Я прочитала, что компоненты одинаковые, а вот их процентное соотношение в смеси одинаковое ли?

Сколько стоит мешок 25 кг “Сухостоя”?

1 симпатия

Вика, интересует этим энергомолом кто-то уже выпивал козочек? О коровках где-то читала, но интересуютименно козы. Я так понимаю это надо давать вместо сладенькой воды?

2 симпатии

Алена здравствуйте. Енергомол для коз и коров состав одинаковый. Дозировка разная.
Фид пак сухостой 25 кг мешок 1570 грн, тоесть по 62.80 1 кг

1 симпатия

Конечно пользовались. В составе только натуральные компоненты. А также в достаточном количестве живые дрожжи .
Да если проще, то вместо сладкой воды.

В наявності Мінеральні лизунці Роял , Туреччина
Мінеральні блоки, Кальцій фосфор, Експерт, Селко
Зараз є такі
Кальцій фосфор 2 кг 72 грн
3 кг 108 грн
Експерт 5 кг 146 грн
Мінеральні
3 кг 87 грн
5 кг 145грн

3 симпатии

Лизунці Роял , Туреччина ( Кальцієво- фосфорні блоки) для дійних корів та кіз у період лактації, для телят в період росту.
Склад:
Натрій 364 536.40 мг/кг
Магній 11,50 мг/кг
Марганець 1550 мг/кг
Кобальт 40мг/кг
Цинк 650 мг/кг
Мідь 500 мг /кг
Залізо 750 мг/кг
Селен 20,65 мг/кг
Йод 60,15 мг/кг
Кальцій 3979мг/кг
Фосфор 1100мг/кг
Вага
2кг 72грн
3кг 108грн

5 симпатий

В наличии лизунцы ROYAL Турция 3 кг 123 грн

4 симпатии

Мы уже больше месяца даём козам добавку “Фид пак сухостой”. Результат радует. Козы бодрые, аппетит отменный, шерстный покров готов к зиме! И это очень важно, потому что в прошлую зиму на добавках других производителей мои козы постоянно линяли и были слегка голые.
Рекомендую! :wink:

14 симпатий

Благодарю Ольга за отзыв. Состав на упаковке не просто надпись … Все присутствует без халтуры. Так же используем качественные премиксы для приготовления продукции Фид пак. Так же , что не мало важно, Фид пак лактация, Фид пак сухостой, Фид пак молодняк имеют в составе живые дрожжи.

6 симпатий

5 симпатий

3 симпатии

Випойка після окоту. Розчинити в 2 літрах теплої води та дати випити відразу після окоту. На козу 100г, один пакет. Ціна 45 грн За 100 г.

6 симпатий

Виктория добрый вечер.Рада встрече.Хочу выразить вам большую благодарность за фид пак премиум.Мне и моим девочкам очень нравится.Шерсточка у нас нежная переливается.кушают с аппетитом вместе с зерносмесью.Я раз попробовала.когда сделала замену кальфостонику и мне очень понравилось.А у вас сейчас такое разнообразие.хочу сделать заказ.Сброшу в личку.Спасибо вам за ваш труд и за товар. :heart: :heart: :heart:

3 симпатии

Вика, спасибо за заказ, пришел очень быстро, теперь спокойнее, витамины есть, лизунец есть, новинка к окоту есть, супер!

1 симпатия

В наличии лизунцы Роял Турция Селко
3 кг 123 грн