EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(нина) #1352

У мене теж приблизно так.

(Іван) #1353

Наш Аристократ Бонік

(Ольга) #1354

А вуса то, вуса які! А погляд! Красавець мужчина!

(Таня) #1355

О ніііі! Це не Бонік! Це КІТ! І його ім’я він вибрав!

(Инна) #1356

Ух! Глазища красивые у кота!

(Іван) #1357

Це Бонік. 16 символів

(Іван) #1358

Ну … Він вже не мужчина так років зо три :grin:

(Марина) #1359

Вань , у меня вопрос по поводу семян. Получились ли первые свои семена перца из гибридов ? Как урожай ? По сорту понимаю что мне подходит Клаудио.

Какие томаты посоветуете ? Только я люблю кустовые , высокорослые нет возможности подвязывать…

Нужен крупный , сладкий и мясистый красный, только на поесть. Желательно среднераннего срока созревания.

Где заказываете семена ?

(Марьяна) #1360

Маринка @Kharkovchanka, а у меня встречный вопрос! Когда там уже пора перец сеять? Помню, что ты сееш его очень рано.

(Марина) #1361

Марьяш , в этом году буду сеять перцы 7 и 8 февраля .

(Марьяна) #1362

О, подходит! Как раз с Киева вернусь. Спасибо! :kissing_heart:

(Инна) #1363

Марин, из гибридов семена собирать не стоит, растения не будут такие, как родительские.

(Марина) #1364

Иннусь , вот по этому и обратилась к Ване узнать чем у него закончился эксперимент.

(Инна) #1365

А, все понятно, откуда вопрос. Да, интересен результат.

(Іван) #1366

Привіт, перець був такий самий як і оригінал пару окремих кущів були якісь не такі ,слабенькі, але я думаю то моя вина.
Якщо зібрати насіння з гібриду першої репродукції то можна ,раз можна я не замітив ніякої різниці. Збирав із тепличного перцю , помідор (цитата вище ,що ви вставили) дуже гарний врожай був.
Просто якщо це дійсно гібрид то 100% збирайте і не думайте навіть.
А ще пораджу зібрати, але якщо страшно то аби не пролетіти посяти ще купленого, а тоді вже побачити чи варто вам купляти на слідуючий рік чи маєте свого зібраного досить (я із помідорами так страхувався).
Про помідори.
Кущових ми не сіємо , я люблю мясисті , щоб з’їсти то високі , Мікадо , Биче серце і.т.д., але їх немає в мене того що немаю часу біля тої дослідної ходити ( колись грався).
Зараз сіємо молдавські гібриди (теж збирав насіння все ок!) Також брали по два три сорти, того не вартує. Немає дружнього дозрівання.
Цього року взяв надранній гібрид московської селекції Семко Юніор. КатяF1.
І все один сорт посію або пан або пропав. Для себе аби до морозів мати помідори то сіємо сливочку високорослу (дуже давній сорт) ще від бабусі залишився.

Це купив на цей рік.

і це того року зараз тут теж насіння тільки зібране.

ЩЕ які питання? пишіть!

(Марина) #1367

:fearful: Ого упаковки … Мне то надо штук 20-30 семян … Перца можно меньше … только на салат.
Мне моей консервации на несколько лет хватит …

Спасибо Ваня , соберу семена для эксперимента !

(Іван) #1368

:joy::rofl::rofl: так ми зо 6000 кущів висаджуємо, Зараз в мене одна теплиця 10х37 метрів, то там 2,5 - 3 тис кущів. другу розібрав немаю здоров’я то потягнути.

(Ирина) #1369

:scream: шестнадцать символов!

(Инна) #1370

Иван а где покупали Катя F1? Обыскалась по всему интернету и не могу найти. Правда, мне такие упаковки тоже очень много.

(Іван) #1371

Купляв тут у нас в магазині, 10 грам 890 грн.