EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(нина) #1292

Якщо сіно є а вона реве,то значить не голодна-А просто наша Галя балувана!

(Іван) #1293

не спорю , то шо нехай собі реве пореве тай перестане. сіно є постійно. де коли просто по розкидає, і реве

(нина) #1294

Ми не даємо зразу багато,а потроху ,щоб не переводили харчі.Пробуйте один раз дати сіно з люцерни другу дачу злакове.Та я й нічого кроме картоплі не просила її відмінити,просто трохи поміняти.Можете замісь сої добавити 1кг.висівок крупненьких,а не мучки.

(Іван) #1295

Я зрозумів Дякую буду пробувати. Потім відпишусь. Але ось навіть зараз сіно є а вона реве, бо замало дав коренеплодів. нехай реве.

(Татьяна) #1296

Конечно.вкусняшки хочет,зачем ей сено.:grinning:У меня столько корнеплодов нет.даю 5ти литровое ведерко,картошки буквально несколько штук.К Нине прислушиваюсь.пока она одна только дает советы.

(нина) #1297

Не замало,а норму.Дайте 1 буряк,а завтра пів буряка,так і привикне.Зі свого опиту знаю що таке залюблена корова,вона ревіла і на пасовищі,щоб її кожен час перебивати.Сусіди не видержали і попросили щоб я заказала свій портрет і біля неї поставила,то може гавкати перестане.Іване ви господар.вам і вирішувати що для неї краще!

Купите ей козу, что-бы она не скучала.:joy:

(Іван) #1299

дякую перетопчеться,:grin:

(Іван) #1300

Можна вас попросити пропорції зерна на дерть.
Кукурудза
пшениця
ячмінь
макуха соняшникова
Це все що у мене є , овес закінчився.
наприклад : скільки відер чи літер , чи частин зерна змішувати і потім молоти на дерть?
Дякую Гарно !

(Татьяна) #1301

Посмеялась от души.хотя наверное вам и не до смеха тогда было.

(нина) #1302

Ми мелемо кукурузу отдельно і ячмінь теж.А вже на роздачу нормуємо.Макуху я даю отдельно в обід.У вас дуже гарній набір кормів можна і без вівса

(Іван) #1303

Просто я не знаю чого скільки треба. У яких пропорціях. Чи можна порівну давати ?

(нина) #1304

Я давала своим от 1 до 2 кг.только ячменя,после отела добавила кукурузу и макуху.

(Іван) #1305

А тепер корм для нас :rofl:

(нина) #1306

Немного не правильно,до года кормила по схеме,это после года так.

(Іван) #1307

ну я мішаю так.
3 відра ячмню, 2 кукурудзи. 1 пшениці, 1 макуха. перемішую і на дробілку на саме менше решето мелю.
ось така дерть. тому і запитую бо незнаю чи правильно.

(Нина) #1308

Ваня, супер! Згадала дитинство, як ми з подружками жарили “бахканці”. Хочу запитати, а ти не замочуєш кукурудзу перед жаркою? Ваня, я з “упоением” читаю твою сторінкуі мені так подобається твоя МОВА з ї її заахідним колоритом. Зроби відеео на укр. мові, будь ласка.

(нина) #1309

Правильно,только что-бы не совсем пыль

(Іван) #1310

ні не замочую, там хватає вологи. Принцип полягає в тому аби була тверда оболонка. тоді пари води які отворюються при нагріванні розперають зернятко і получається взрив.

Та в мене є на каналі відео на укр. мові.

(Іван) #1311

Ось відео на укр мові