EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(Іван) #1272

яка була і яка стала)

(olga_pukalo) #1273

Бажання то є, поки що потреби немає. А на інших цікаво дивитись.
Так за раціон і кажу що ніби не поганий, хоча я зовсім не уявляю які там мають бути пропорції, бо досвід є тільки з козами. Та навигляд їй нічого не бракує. І мордочка довольна. Нехай росте здорова і радує вас.

(Наташа) #1274

Яку купив,а яку викохав. Зразу видно,що в любові росте.

Якщо даєте Біотан.то.мабуть.не треба сірку.крейду.кальцій і т.д.Краще недо… чим пере…

(Іван) #1276

Правильно! коли даю Біотан, то того не даю. Зараз не даю Біотан, не придбав то даю в роздріб то що є, казав мені один вет , що то тепер корові має бути як сіль і перець у нас на столі, так і у них кождого дня ці примочки живина, біотан, премікс. ну звичайно шо не всьо разом))

(Татьяна) #1277

Ваня.а какой запах у Биотана?Я своей Кальвет покупала.видно ей запах не нравился,.отказывалась кушать дробленку…

(Іван) #1278

У Биотана немає запаха . я теж колись на початку купив 4 кг кальвету то вона не їла , бо він як капучіно смердить. А Біотан їсть. він не пахне.
А кальвет не пропав качки зжерли))

(Татьяна) #1279

И еще вопросик.а вы ей даете соль отдельно.ну в дробленку,например.

(Іван) #1280

Так 1 ст ложку на добу, або вечіром до тої мішанини, або прямо у воду.

(Іван) #1281

Лизунці теж стоять

(Татьяна) #1282

Вот и я своим кур накормила.

(Іван) #1283

до речі як ваша ?

(Татьяна) #1284

У нас тоже стоят.но она их не лижет.поэтому и спросила за соль.а то мне тоже сказали давать 25 г в сутки.

(Татьяна) #1285

Спасибо.потихоньку.На страничке своей выставляла ее.можете посмотреть.Жаль.у нас
нет ветеринара по коровкам местного .поэтому и хожу по форуму с разными вопросами.

(нина) #1286

Иван хочется подкоректировать рацион,если надо напишу.

(Іван) #1287

Так звичайно треба. Буду вдячний.

(нина) #1288

Іване за один раз 3 кг.дерті це забагато,треба поділити на 2 рази.За один раз можна тільки 2кг. Дерть зазвичай дається зранку,виділяеться багато шлунковаго соку,і тоді грубі корми краще усвоюються і переварюються. Вологу мішанку краще дати в обід,а на ніч сіно. Овочів забагато,картоплю забери,в раціоні багато крохмалю.Премікси треба давати як вказану в інстукціїї,менше можна тільки літом коли і так багато вітамінів.Не знаю нічого про соєві відвійки,яка їх єнергетична цінність,якщо воні просто як наповнювач то можна і без них.Нехай спеціалісти з форуму мене поправлять якщо треба,може я іще щось пропустила.Іване це те що вчили мене,а ти господар,тобі вирішувати.

(Іван) #1289

добре дякую за пораду, Будемо корегувати.
Просто вона як не наїсться то реве хоч і сіно є. що підкажете ?

(Іван) #1290

в мене є ще половинки ( поколена соя) теж можна добавляти?

(нина) #1291

Ні не можна,вона повинна пройти обробку вісокою температурою.