EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(Іван) #1252

А держати кіз за ради задоволення то трошки важко. Я краще і задоволення отримаю і пару копійок капне.
Надіюсь

Чого так невпевнено?Треба зразу себе програмувати вище і казати заживу во :ok_hand: як Матроскін

(Татьяна) #1254

Ваня,коровка прекрасная…так уже точно стельная?Или рано еще?

(Наталья) #1255

Сынок фото посмотрел и говорит:“Мама, какая она миленькая! Давай, мы её себе заберём!” :joy:

(Іван) #1256

Ну надіюсь. вчора минуло 3 місяці від запліднення . Тишина. Думав привезти запліднювача, щоб про ректалив , але не буду як Бог дасть так і буде . Вона первотьолка думаю не варто тривожити.

(Іван) #1257

ага а потім телятко буде :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: В два раза больше молока доить будем :grin::grin:

(Іван) #1258

так что сынок дал намёк. Думайте !

(Татьяна) #1259

Я тоже думаю.что не надо.Мало ли.,страшновато…Но надеюсь.что все хорошо.даже не надеюсь,а уверена.

(Іван) #1260

так що десь на червень будемо чекати )
Вже як буде)
хоча малі кажуть шо там живе американець(ка) , бо вона за двох їсть)

(Татьяна) #1261

А вы уже увеличили ей норму?Как знаете шо за двох? А семя было американское?
Будем держать кулачки и ждать всем форумом!

(Женя) #1262

А я мужу показала, говорит- покупаем! Куда ехать?

(Іван) #1263

Так американське.

Ну як вам сказати я наоборот стараюсь зараз комбікорму давати менше, сіно вволю постійно, вода теж постійно. Буряк морква картопля кабачок десь відро в обід .

Короче так: Зранку сіно добавляється і вода міняється. В обід сіно добавляю + буряків зо три чотири (цілих) трохи моркви зо два кабачки і зо три кілограми картоплі, всього десь 10 -12кг , звичайно свіжа вода.
Вечером сіно, Подрібнена люцерна і бадилля кукурудзи (на січкарні) змочене водою і пересипане 2-3 кг комбікорму, знову воду міняю.
Ось такий раціон

(Іван) #1264

Смотря чем ехать, она почти 300 кг.)) хорошо лимузином)

(Іван) #1265

і ще добаваляю крейду, сірку, кальцій і.т.д . в той комбікорм котрим пересипаю січку.

(olga_pukalo) #1266

Іван обережніше, ато зараз з під носа уведуть :smile: . Така гарна виросла.

(Татьяна) #1267

А какое зерно входит в комбикорм?Тоесть премиксы типа акселерата.живины вы не даете?Комбикорм до 3 кг?

(Іван) #1268

Дякую!
не уведуть вона не захоче піти :grin:

(olga_pukalo) #1269

З таким раціоном і увагою, так треба буде постаратися :wink: читаю і записую все в голові, хто знає може і в мене колись буде “маленьке” риже чудо, з мокрим пятаком )

(Іван) #1270

Ячмінь, кукурудза, пшениця, овес, макуха соняшникова, соя. ( лупина із сої) короче все шо є те і мелю на саме дрібне решето.
живину даю, але не постійно і не в тих дозах яку зазначені. Даю Біотан. замість трикальцій фосфату, він дорощий але кращий. Акселератів не даю.

(Іван) #1271

головне Олю бажання і все буде, ну звичайно можливість і здоров’я.
А на рахунок раціону то яка є можливість так і годую, може і не правильно по нинішніх стандартах, але вона виросла із такого нещасття стала така красуня, вона довольна як за мало їди дав то вона скаже ))) в обід переважно, то просто піду закину ще одного буряка або кабачок погризе і тишина. Лягає баришня і контетна)