EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(Виктория) #1211

Доброго дня. Гарно так у Вас, сонячно. Я подумала це сьогодня. I курочки у Вас гарнi, i газда Ви гарний. У нас на пiвднi хмуро i бридко.

(Іван) #1212

У старших людей , покоління моїх батьків , бабусь, переконане шо курим треба багато місця і вони мають лазити скрізь і с…ти, а їм приємно то ті курячки ногами толочити.
Я впевнений , що кури мають істи пити і нести яйця.
В мене курчата 13 шт, виросли до великих курей ( ті що на фото ) на території 2х3. В практично закритомцу приміщенні. Прекрасні кури. Взагалі не хворіли ні одно не здохло.
Так що не діло в площі вигулу а діло в харчуванні.

Ще я не можу переконати тата аби не навалював курям жерти. У них постійно круглодобово їда. А він кажке не вчи мене годувати курей. Колись мама ( покійна ) з ним постійно сварилася за це , аби не сипав багато їсти. А тепер я))
Недавно різали двурічних, у звязку із поповненням .Так вони такі жирні шо просто капець! Незнаю як мені його переконати, вчора вде він псіханув і сказав робіть що знаєте я до того мішатись не буду , сьогодні знову повні кормушки жратви.

(Іван) #1213

Так фото сьогоднішнє. Годину тому )

(Виктория) #1214

То менi же бiльш завидно :grinning:

(Виктория) #1215

Ох цей телефон - ще бiльш

(Іван) #1216

Ось бачите, ніби на півдні і повинно було би бути тепліше, а тут на заході холодніше. А виходить навпаки.
Вчора брат з Одеси прислав фото по вайберу, каже а у нас сніг) а я кажу а у нас тепло).

(Іван) #1217

Це вчора в ОДЕСІ

(Виктория) #1218

У нас теж пролiтав з ранку.

(Марьяна) #1219

Іване, а курочки не перелітають ту огорожу? Мої такі верхолази, що їм і 2х метровий паркан не перешкода )))

(Іван) #1220

Ніби не перелітали ще, в них обрізане одне крило. Але як будуть то добавлю вище ще зо дві проволоки тай все.

(Инна) #1221

Ваня, нужно просто смириться. Моя мама - 1*1 ваш папа) На штук 20 кур и десяток уток летом давала 3 двадцатилитровых ведра еды! Потом жалуется, что-то куры не несутся и еду разгребают. Сейчас мама уехала зимовать в квартиру. У меня расход еды на 10 кур и 7 уток - 2 литровых ведерка зерна. Начали хоть нестись.

А по поводу - ходят везде кучки - это точно. Куры еще что, а вот индоутки - это нечто, как с брансбойта задристосят, простите…

Загорожено было и у меня - красота. Теперь пришлось туда козлов поселить. На следующий год мечтаю оставить 5-6 кур,желательно было бы Беларусь9 найти, слобожанские мне не нравятся вообще (которые сейчас у меня). И поселить их в клетку. Чтобы не лазили нигде. Кусты выгребают, к козам лезут постоянно - подстилка переворошена, рррр, злюсь очень.

А после того, как поросят завела - куры надо только для яиц. Очень понравилось с поросятами.

(Іван) #1222

Ага ще любть халабуд всяких понаставляти аби кури мали де ховатись) Завтра ролик виставлю там буде видно. на козла того що дрова пилити поставив бляху , аби не мокла їда.)
я йому кажу що не буде мокнути якщо насипати стільки скільки вони за раз з’їдять. Та куди там)
буду робити ще там піднавіс)

(Инна) #1223

Ваня, не злитесь. Отец все же мужчина, ему тоже нужна территория, где он командует. Оставьте уже хоть кого-то на его попечение. Пусть там строит халабуды, едой заваливает.
Так будет спокойнее. Поверьте. Летом я раньше постоянно ругалась с мамой. Ведро зерна сейчас огого стоит. Да куда там, себе же дороже. Она ж не покупает его.

Потому с ее приезда в село - я к курам и не заглядываю.

Да, режем кур и уток - руку нельзя впихнуть, чтобы вытащить потрошки. Просто все жиром заплыло-заросло. Куда там нестись, как они еще не передохли от ожирения - не понимаю)

(Іван) #1224

Та нехай командує , нічого проти немаю , запитую порад часто, дякую за те що допомагає нам хоть йому вже 74, а ще по дрова їздить мотоблоком, і траву літом возить. І в полі багато дуже робить.
Просто то марнотрацтво, і гріх так с…ти зерном.
Він говорить ви молоді керуйте а я буду допомагати, от і керуємо.

(Ольга) #1225

Інна, найди леггронів, мені дуже подобаються. Маленькі, ідять мало, несуться щодня. Правда, по твоїй наводці ще в минулому році, купуємо живину, Беремо для тварин, і курям даємо , і малим свинкам, і козкам. А в цьому році купили адлерську-сріблясту - ну одна вибраковка. До цієї пори яйця дрібні, та квокче, та на гнізді кожен день без яйця сидить. Доживу до весни, знов шукатиму леггронів. Чоловік їх не любить, бо вони літають. То я їм крила чик і все.

(Анна Бурдейная) #1226

Вот, у нас тоже Адлер, а толку никакого, яйца маленькие и редко, а мама мне тоже советовала леггорнов, говорит, что несутся каждый день и яйца хорошие. Так где ж их взять? У нас на рынке только Адлер и Голошейка. :smirk:

(Іван) #1227

(Ирина) #1228

У меня из 4 кур 2е Адлер. Несутся каждый день и яйца крупные. Это, наверно, выбраковка или неправильная инкубация вам попалась. А ещё, нестись хорошо стали, когда я их перестала кормить как бройлеров

(Инна) #1229

Адлер не самая яйценосная порода, это вам повезло)

(Ирина) #1230

Значит я везучая!