EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(Іван) #1191

(Іван) #1192

Взагалі то я подумав а чого я маю підстроюватись під когось? Сторінка моя, що хочу те і виставляю (показую) хто не хоче нехай не дивиться. Так як і канал на Ютубі мій , а мені розказують шо я там маю показувати, якою мовою вести. Це все моє , як мені подобається так і роблю, кому не підходить будьте ласкаві пройти туди де подобається.
Дякую за розуміння!
Відео буду виставляти.

(Ольга) #1193

Іване, я бачила, як ви вибиваїте насіння із соняшників. Оте все поле, що було на фото, так вибиваїте, чи таки комбаїн? Восени зрізала кукурудзу, було її не багато. То сказала чоловікові - як наступної весни схочу садити кукурудзу , то ти вижени мене з поля. Частину, солодка і поп-корн, викопала, щоб не було корінців. Городи ораїмо разом, без межі, то щоб сусідка не сердилась

(Іван) #1194

То все поле на фото то не моє. То орендотора, а моє то ось те що я косив в ролику. А в орендаря то комбайн звичайно. Городи орять кожен собі. Корінці не викопую до весни майже перегнивають. На зиму не оремо.

Мне муж сделал вот такую приспособу. Я теперь на огородах всех шокирую.:wink:https://www.youtube.com/watch?v=pyHpUs2bW6w

(Іван) #1196

Я також над таким подумував. Бачив цей ролик. Просто 30 соток так помахати ногою то я подумав шо не вдам. Нога відпаде. А ідея супер якщо не багато.

(Галина) #1197

просвітіть, бо щось я не доганяю. Там до черевика прикручений типу ніж?

(Татьяна) #1198

Вроде ничего не прикреплено,просто грубая подошва.

(Галина) #1199

мені власне теж так здалося, я думала не добачаю.

Да. Прикручен нож. Специально попросила внучку сфоткать. Вот, простите за рабочее состояние.

(Галина) #1201

Ух ти, як цікаво. І зручно ним користуватись?

Очень. Одно развлечение. Пока люди корячатся я играючи убираю. И руки свободные сразу на прицеп складываю.

(Елена Биленко) #1203

Надо запатентовать!

(Іван) #1204

Черевик суперський!

(нина) #1205

Мы родили-бычок.Растроилась немного,но была-бы коровка здорова!

(Іван) #1206

Слава Богу шо родила. Молочка Вам багато! І здоров’я коровці.

(нина) #1207

Дякую! Дай бог и вам дочекатись!

(Іван) #1208

(Іван) #1209

Доброго ранку всім!

(Іван) #1210

Вчора закрив своїх курей. Загородив забагато було їм волі.