EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

В гостях у Ivan&KO

(Іван) #1131

Сьогодні вже псіхував.
Кажу коли вже закінчаться ті роботи до темноти. То се то то і нічого не зробив і темно вде і купа ще всього ! Все я здаю позиції. Ще і тиск ці дні достає. Спина болить. Недавно брав зерно на пай то 40 мішків набрали погрузили згрузили повозили склали. До сьогодні поперек болить , не можу відійти.

(Іван) #1132

Оп’ять тільки що зайшов до хати.

(Инна) #1133

Спину бережіть. 40 мішків - то гарно добра. Добрі паї у вас дають.

(Ольга) #1134

А у нас зерно на пай привозять кожному додому, вже запаковане у мішки і самі вигрузять і складуть, куди скажеш. Є негласна плата - 50 грн. за пай… Нам привезли на 2паї , 2,200 т., висипали в бочку, в неї 3 т. поміщається. Ми дали 200 грн., так хлопці ще і відмовлялися. А якщо найняти машину, самим нагрузить, поставити на ваги, знять, загрузить на машину, вдома знять , пренести і висипать, то ми таке не осилим. А робота - вона не закінчується. Заходимо в хату , як темно, вечеряєм пізно. А після вечері я тільки сир можу варить. Добре, що зараз не щодня.

(Іван) #1135

У нас на пай 90 соток, дають 800кг пшениці, і все. Пшениця цього року нездала проросша, тільки на корм ,хліба не буде.
Напевне муку будемо купляти.

(Іван) #1136

Так вот у 2004му оперований на грижу диска. А приходиться таскати.

(Инна) #1137

Ой, плохо таскать, вы хоть пояс поддерживающий носите? Берегите себя.

(Іван) #1138

Та де коли вдіваю. :rofl:

(нина) #1139

Гарно у вас на пай дають.

(Іван) #1140

Вчора Іра старша доця намалювала фарбами.

(Марьяна) #1141

Дуже гарно! Молодчинка!
От Вам і готовий логотип! :slight_smile:

(Іван) #1142

Дякую Вам. Треба її попросити аби Джеську намалювала. Коричневу автопортрет. Малює гарно.

(Іван) #1143

Її художня сторінка

(Іван) #1144

Ходили із Надійкою трошки до лісу.
Дуже гарна природа. Осінь красива пора року.

(Іван) #1145

Гарна погода, тепло, вихідний, нам таке підходить. Ми на природі.

(Марьяна) #1146

На першому фото Джеська такою товстухою здається! :heart_eyes:

(Инна) #1147

Иван, коровка уже стельная? Или еще не осеменяли?

(Іван) #1148

Надіюсь що тільна. Запліднили. Вроді нормально. Ще рано перевірять.

(olga_pukalo) #1149

Ну і вимахала, красунька дівчинка. Вітаю працьовитих людей, труд на лице. Здоров’я і сил.

(Іван) #1150

То напевне такий ракурс. Так то вона нормальна.