В гостях у Ivan&KO

Помаленько розгрібаю. Буде відео.

2 Симпатий
4 Симпатий

А у мене Ваню, не удачка з перепелами. Неслись дуже мало, що я в них розчарувалась. Правда м’яско класне. Сьогодні забили 50 шт, планую завтра тушонку зробить. Комбікорм робила сама, рецепт брала з інтернету. Залишила трішки несучок, якщо не будуть нестись, то і тих заб’єм.

2 Симпатий

Вот именно в этом и дело, Наташа, на домашнем комбикорме не несутся. У меня то же самое. А если покупным комбикормом кормить, вряд ли будет все такое полезное.

6 Симпатий

У мене брат приїзжав з Москви. А там він купує магазинні яйця. То коли попробував у мене, то каже куди тим магазинним, домашні аж солодкі. Ну ось Ваня каже несуться на домашньому.

1 Симпатия

Ваня может мастер уже в составлении комбикормов. У меня не получилось.

2 Симпатий

Можливо і так. Я брала рецепти з інтернету, де люди тримають перепелів і показують, як годують, як несуться.

2 Симпатий

Я точно так же) Может быть, не говорят какой-то секретный ингредиент.
А может, из-за того, что у меня лично не получилось создать им постоянную температуру 20-22 градуса.

1 Симпатия

І в нас не вийшло з домашнім комбікормом. То ми молодняк годували тим що самі робили, а несушок купленим. А взагалі мені сподобались перепела, тільки зараз нема їм приміщення (поки що).

2 Симпатий

Згодна. Те що чула по знайомих підтверджує, що на самопалі не несуться. Тільки в однієї знайомої, на дачній ділянці влітку неслися нормально, але вона їм весь час слимаків і равликів збирала. А про корисне, якщо легорниха зносить за рік яєць в 16 раз більше за свою вагу, то корм теж повинен містити все необхідне, ну не може вона на зерні без вигулу набрати всього необхідного

4 Симпатий

Мені вони також сподобались, але хотілось мати яйце, а його єлі єлі хвстало внукам. А хотілось і самій шлунок підлікувати.

1 Симпатия

У мене несуться, нормально

1 Симпатия

я не по рецептах готую, Кукурудза 2відра, пшениця 1, ячмінь1, горох або соєвий шрот 0,5, макух соняшника 0,5. премікс несучка (дорослим) Бройлер (малим) пишуть одну дозу я даю 2-2,5. все.
На купленому краще, але і на цьому ціна-якість мене влаштовує. Дешевше втричі. Яєць може на четвертину менше.

6 Симпатий

Ваню, я майже такий самий комбікорм роблю і несучку добавляла. На 50 шт. перепелів 8 яєць, і то не завжди. Спочатку звертала, що їм влітку жарко, а тепер мабудь холодно :grinning:. Завтра тушонку зроблю і буде якраз нормально :blush:

7 Симпатий

Ну а шо з ними робити? Тільки тушонку.
в мене є 6 штук шо яйця жеруть. підуть на гріль)

4 Симпатий

Ваня, а як ти робиш тушонку? У мене автоклава нема, то думаю під скобами. Так у нас люблять тушонку у духовці, щоб була засмажена, але думаю, що перепілки дуже висмажаться у духовці.

1 Симпатия

Ми робили тушонку в кастрюлі великій , але кришки не закатували коли варили. Варили 6 годин потім закатували кришки.
Мені сподобався варіант в автоклаві, так як всі соки залишаються в тушонці, а так трохи смакота википала. В духовці не робили . Колись робили в печі, напалювали піч, вставляли банки, і вони там томились. Ото була смакота.
он збераюсь автоклав зробити так руки ще не доходять.

6 Симпатий

Ну у нас автоклаву немає, то я під скобами варила майже 6 годин. Тепер побачу, як буде зберігатися.

2 Симпатий

Хто в темі з коровами(тільки корови ВРХ) . Група у вайбері. Приєднуйтесь.
Нас буде багато :wink:

https://invite.viber.com/?g=yAcxxTPEfElLTu32p_B4JGL0o2UENreM

2 Симпатий

Є ще одна група на вільні теми, Ласкаво просимо!

“Флуділка. Вільна Тема. https://invite.viber.com/?g2=AQATn%2Bc2ArFGtEptPekE0uud2W%2FHgW5JIBrOtykZwp%2F7MqqIpUNE030U9tDwWrPC

2 Симпатий