У кожного своє щастя

Шутый комолый-- безрогий с рождения.

1 лайк

Нажаль про походження козлика нічого не відомо. Але козочка у сусідів, яку теж водили до цього козлика не окотилася. Тому в мене такий висновок.

3 лайка

Запрошую взяти участь у конкурсі обмін подарунками 2020 :gift: :gift: :gift:

1 лайк

фото з Зустрічі козоводів у листопаді 2019 року. Дуже шкода, що у цьому році не можна зустрітися. (Нажаль інші фото пропали разом з телефоном)

12 лайков

Перелистувала фото і знайшла декілька позитивних моментів, які не повторилися у цьому році. А так хотілося б зустрічатися, якраз коли є вільний час це початок весни і кінець осені.

5 лайков

А це мої котики, ох і дружні, часто сидять саме так.

14 лайков

ця собачка Мушка, дуже маленька ростом, наш дзвіночок.

12 лайков

декілька моїх кулінарних шедеврів, як кажуть “я не художник, я только учусь”.
У нас у сім’ї полюбляють тортики з желе, бізе, або згущонкою і побільше😋.
Бринзочку робила вього декілька разів, чекаємо на своє молочко тоді одведу душу👻

18 лайков

Я теж люблю “Бите скло”, тільки замість сметани використовую рікотту, а замість цукру - згущене молоко. Мабуть треба зробити.

3 лайка

Мій улюблений “Тортик”,тільки я не вмію його робити,в мене свекруха спец😉

2 лайка

А ти їй продукти підкинь і вона буде рада догодити невісточці. І всім буде смачно.

1 лайк

Я люблю готувати і солодощі і м’ясні страви, суші, салатики різні. Але маю один недолік ненавиджу мити посуд. (Дуже попрошу мого дарувальника не дарувати мені те що є засобами для миття посуду чи взагалі прибирання)

4 лайка

Ой,якраз такі бартери в нас і відбуваються зазвичай😂

2 лайка

Алена, как хорошо написали.
С такими подсказками очень легко выбрать подарок.

2 лайка

Давно пора было написать, но не находилось время.

1 лайк

Гарні роботи :hugs: , я теж трохи вишиваю ,та часу мало …Це бісером вишиті?
А малювати теж хочу , очима бачу , а як до рук беру олівці чи пензлі - тааакий клишоногий :joy::joy::rofl:

3 лайка

Великі бісером, а хлопчик нитками. Зараз я теж мало часу приділяю вишиванню. Малюю окремі предмети, але виходить через раз на мою думку, хоч рідні кажуть, що гарно. Закінчу сорочку обов’язково намалюю картину по номерам. У мене кума так малює, дуже цікаво і відпочиваєш.

5 лайков

Правильно, треба просити зразу посудомийку. :hahaha:

Я теж не люблю мити посуд, чоловік купив посудомийку. Супер річ. Пішла загружати. :running_woman:

5 лайков

У мене, є помічниця так що ще три роки буду без посудомийної машини😂

4 лайка

Тобі пощастило, а у мене всі такі «любителі» миття посуду як і я. :crazy_face:

5 лайков