У кожного своє щастя

Доброго дня всім моїм віртуальним друзям і друзям з якими я вже особисто знайома. Вирішила створити свою особисту сторінку. Далі буде.

39 лайков

С открытием странички, с новосельем :rose:
Алёна, давно пора было)) рассказывайте и показывайте.

Я в поисках решений в новый сарай :see_no_evil: Поэтому извините за любопытство, но тема актуальна всегда как что устроено (кормушки, пол и вообще пространство) :crazy_face:

3 лайка

Привіт ! З новосіллям ! :innocent: :+1:

1 лайк

Моя сім’я це дві дочки, чоловік і я. Проживаємо в смт в Київській обл. Я працюю бухгалтером, а чоловік вчитель. З господарства маємо: чотири козочки (дві мають котитися у вересні, а дві ще маленькі), гуси, курчата, порося і все .

19 лайков

Рады новым знакомствам Алена,с открытием странички.Рассказывайте и показывайте . :rose: :rose: :rose:

1 лайк

Помітила одну річ щось я не маю часу на свою сторінку. Тільки речення напишу і треба кудись бігти, а коли читала інші сторінки завжди час знаходився.

11 лайков

Таня це запитання, як кажуть на “засипку”. У нас нічого новітнього в облаштуванні сараю не має. Підлогу забетоновано, аде козочки там зверху дошки, кормушка у вигляді ночов, а вкусняшки у відрах.

2 лайка

Алена поздравляю с открытием виртуального домика :house_with_garden: !Ждём фото ваших любимцев :hugs: .

1 лайк

95364_2 (1)

це мої козочки (на фото вони ще малі). Нові фото будуть пізніше.

30 лайков

С октрытием странички, добро пожаловать…
:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

1 лайк

це моя Ізольдочка.

26 лайков

Красунечка! Хай стане хорошою козою!

2 лайка

Какая красотка)
В таких чёрных носочках как будто)

1 лайк

козочка Капучінка

23 лайка

Ці козочки сестрички.

2 лайка

а це Маргоша, альпійска кізочка.

24 лайка

Обидві старші козулі погуляли у квітні і у вересні повинні були окотитися. Але нажаль не сталося, як гадалося. Допускаю те, що козлик шутий і в цьому проблема. У жовтні Ізольду вже покрили зааненським козликом, а Капучінка поки тримає інтригу.

2 лайка

А что такое « шутий козлик».?

Навряд непокриття кіз залежить від шутості козла.

2 лайка

Хорошенькие козочки,а главное любимки.Еще порадуют Вас козлятами.
У меня шутый козел и никаких проблем с покрытием и оплодотворением нет.Хотя я читала что есть такие случаи что если из поколения в поколение были шутые предки ,то есть вероятность гермафродитизма или бесплодности .Но у моего предки рогатые.

2 лайка