“Sunny farm” Солнечная ферма

Наши курдючки

30 лайков

Ира, ты что, этого красапетку уже того?(

1 лайк

Это баранчики красапетки :slight_smile:

1 лайк

В мене тоже серце йойкнуло, а потім подумала то ж певно баранчик… а коли підтвердилось аж полегшало :sweat_smile:

6 лайков

Іра поділищся досвідом потім, я своїм козлам тоже планую таке зробити

1 лайк

Ну що ж ви так про мене погано подумали? :wink:

1 лайк

Поділюся, має за місяць відсохнути :slight_smile:

Вот так мы провожали Роксолану к новой маме :slight_smile:

54 лайка

Я просто побачила чорні кінтами, ось і перша думка прийшла, але пазли якось нескладались і мозок видав правильну відповідь
О як закрутила :grinning:
Сама ніжність, Роксолана.

4 лайка

Дитинка Роксі, порядна, за 12 годин дороги навіть не підмочила свою «репутацію» :slight_smile: Терпляча!

15 лайков

Пришел привет с Харькова от нашего Атоса, сегодня он стал папой 5ни! Мама козлят Заненской породы.
Мальчиков 3 и 2 девочки.

77 лайков

:scream: мамадарагая !!!

17 лайков

Вот это постарался папаня!
Но

4 лайка

Вітаю , Іра. Хай ростуть здорові! Мама-героїня. Іра, будемо чекати цікавих розповідей про вигодовування козою 5-ні.

5 лайков

Дякую, Ніна, буду надіятися що нова мама Атоса буде мене інформувати і далі :slight_smile:

3 лайка

[quote=“Solnce_vsem, post:3650, topic:4074”]
Осваивала новую практику для себя, теперь жду результаты .

Іра, добрий день! Дуже так охайненько вийшло. Резинки надівали при допомозі щипців? у якому віці? У минулому році з сином провели таку процедуру 13 баранчикам-метисам. Не можу сказати,що вдалося легко і успішно. Коли різали, то виявили, що були випадки,коли мошонка відсохла і відпала, а саме яйце залишилось у брюшині…А начеб-то так старались…Важливо впевнитись , що яйця за резинкою.

3 лайка

Тетяно, доброго вечора! Вік баранців десь від тижня до 1 міс. Важче всього нідівати самим меншим, ще яєчка манюські і «тікають» з моїх пальців. Але справилися, я вже ноловчилася, вдягнула ризинки 9шт, за допомогою щипців.
Старалась щоб обидва яйця були в мошонці і щоб не зажати соски.

2 лайка

Нічого собі, аж не віриться що таке буває. Мама-коза героїня!!!

6 лайков

Говорю своим ‘‘так и так родила пятерых :scream: мать-героиня! Как их выкормить?’’ Сын ‘‘родила. Теперь пусть справляется!’’ :+1:

18 лайков

[quote=“Solnce_vsem, post:3667, topic:4074, full:true”]
Тетяно, доброго вечора! Вік баранців десь від тижня до 1 міс. Важче всього нідівати самим меншим, ще яєчка манюські і «тікають» з моїх пальців. Але справилися, я вже ноловчилася, вдягнула ризинки 9шт, за допомогою щипців.

Отож, справді “тікають”… Тож треба практикуватись.