Слепая козочка. Можно ли держать для молока или выбраковка?

Так сложилось, что ближайший породистый жоних оказался камори-нубом (75×25), он-то у нас и поработал. Из старой гвардии осталась Динара, она и подарила нам тройню козлят заано-нубо-каморчиков. Девочку оставили, она на фото в пальтишке.

15 лайков

Спаси Господі, Сергія козлик з прилиттям каморі мабуть дуже любвіобільніший за нубів, мені так здалось бо так горниться до вас.
Дай Бог щоб виросли малятка і приносили вам радість і прибуток.

4 лайка

Спаси Господи, Катя! Порода не имеет значения, важно, в какой обстановке выросла козомордочка :slightly_smiling_face:

9 лайков

Доброго дня.
Сергія, дуже вам рада.
Хочу вам подякувати за ваші молитви та спроби допомогти моїй племінниці. Пам’ятаєте, та дівчинка , яка мала дуже малу вагу і лікарі казали, що у неї проблеми з головою і відмовлялися лікувати. Зараз у неї усе гаразд. Тоді, знайшли лікаря, який узявся її оперувати, і це підтвердило діагноз, який зустрічається у 5% населення на усій планеті. Через це лікарі не могли встановити цей діагноз, бо вони про нього не знали, колись вчили - забули. А скрізь де “світила” безсилі - краще списати на " хвору голову".
Дуже рада, що ви з нами.
Усього Вам доброго, та миру усім нам.

13 лайков

Спаси Господи. Рада за Машу :slightly_smiling_face: что у нее все хорошо закончилось! Она где-то учится?

2 лайка

Маша закінчила школу і зараз працює.
Вона дуже талановита дівчинка, має багато навиків і повністю себе забезпечує. Вчитися поки не хоче, бо не знайшла себе.
Ця дівчинка чимось схожа на мене. У неї все виходить, за все що вона береться. Але я дитина “совєтив”, а в той час потрібен був папірець. От і пішла вчитися на дизайнера ( в той час це було нове слово). Марії папірець не потрібен - вона знаходить роботу дуже легко, бо талант не потребує доказів. А робота виконана із задоволенням - гарно оплачується.
Аби тільки війна закінчилася, щоб ці світлі діти мали майбутнє і не їхали на чужину у пошуках кращої долі.

15 лайков

Слава Богу с. Сергія! Так приємно бачити вас тут, часто згадую нашу зустріч :pray:t2::pray:t2::pray:t2:

5 лайков

Сергия! а думала хреновый сегодня день. а нет! захожу - а вы тут с козомордой чудесной! хорошо :heart_eyes:

3 лайка