Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

У мене декілька днів , як з’явилось на форумі обновлення. І чомусь так не зручно. Я читала, коли писали про незручності. Якщо в мене закінчились сердечки, і мені висвітилось повідомлення про це, то я не можу повідомлення закрить, а потрібно тільки перегрузити сторінку. А в мене звичка, прочитавши цікаве повідомлення ставлю на автоматі сердечко, і приходиться дуже часто перегружать сторінку. Щось мене це обновлення напрягає :angry:.

1 лайк

дівчата скажіть що дуже бьються я нікого не обезрожую приіхали до мене заанки віддали із за ріг мені пообмотувала роги еластичним бинтом неначе корони щей закріпила червоними лєнтами наче квітки перестали бцать так ходили 2 місяця не бьються .

А я все одно боюся ріг, а як в якоісь переклине і когось пропоре, тому і тримаю всіх окремо по стайках.

Наташа зимою вони в мене теж по стайках а з весни всі у загороженому вигулі то я обратно обмотаю роги поки поймуть як правило вони держться окремо боів не було а слабші теж до іх не лізуть кормушки по всих углах поки що інцеденту не було ім мішае бинт має стягуваться і ім не зручно це я видивелась в ютубі Посто кримчанка у неі багато цікавих уроків

1 лайк

роги разом не порізнь

1 лайк

Людмила, интересны подробности, хочу попробовать то же. Сильно нужно стягивать, мотать по всей длине рогов?

1 лайк

Д от основания и доконца закрепить я закрепляла ленточкой блака опасно можно проволочкой.СТЯГИВАТЬ СРЕДНЕ КОЗАМ НЕ НРАВИТСЯ ЗАТО ПЕРЕСТАЕТ БОДАТЬСЯ И ХОДИТ КАК ЦАРИЦА

1 лайк