Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

Дегустацію проведуть, так кожен хоче і якісне і дешеве.

2 лайка

Ви знаєте.в кожному колективі стараються “нє упасть лицом в грязь”.то биш не відстати від когось.Свого роду девіз - вона купила.а я що не можу.і цінова планка тут уже ролі не грає.Особливо в світлі здорового харчування.

1 лайк

То дуже добре,але так не кругом.

Наташа, прочитала твой дневничек)) держу за тебя кулачки :fist:t2::fist:t2:
По поводу рог у козла :flushed: у моего такие же, очень широкие у основания да ещё и кончики закручены в стороны, то одно, то другое и никак резинки не оденем. В феврале точно позову мужичка, чтоб приехал и если получится натянуть резинки, буду очень удивлена и рада.
Что-то еще хотела сказать… не помню…
На счет внуков :hugs: ого ты богатая бабушка! :smiling_face_with_three_hearts:
Бабушки и Дедушки, любите своих внуков, они отомстят Вашим детям :rofl:
Наташенька, удачи, Дорогая :kissing_heart: ты молодчинка!

9 лайков

Дякую, Танюша, за побажання і приємні слова.:kissing_heart::rose::rose::rose::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
По поводу рог,то я майже до основи рога дотягую і резинки рвуться. Люда"Милкины дети" подивилась і сказала, що пізно, треба презервативи намотувать, а це треба наркоз, а я по цьому мнітєльна. Так, що буде рогатий, а там побачимо, якщо буде буянить, то буде шашлик.

3 лайка

Всим привіт, на протязі дня дивлюся чи є результати про закінчення конкурсу, сьогодні мені трішки ніколи для спілкування на форумі, надіюся завтра виділю час на форум. Пока-пока :blush:

2 лайка

Не ты одна ждешь результата конкурса ))) многим уже хочеться немножко "помолчать " :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

4 лайка

Ну от сьогодні попала нормально на форум, а то не було інтернету. Новин тут багато. Конкурс закінчився, з чим я всіх вітаю і учасників і вболівальників :balloon::balloon::balloon: Вітаю Олю @olga79 з перемогою :rose::rose::rose:. Приз вибрала достойний. Нехай ця козочка буде самою, самою молочною. Залишилось мені дізнатися, що виберуть Зоя і Наташа, бо і сама на роздоріжжі, призи всі класні.:+1::+1::+1:

9 лайков

Дякую за привітання! :rose: Ну що - тепер ваша черга вибирать :wink:

Ну, що приз я вибрала. Тепер подивимось, які в нас в селі люди, чи бистро вкрадуть :grinning:. Але я вірю, що хороших людей більше і цей приз мені довго ппрослужить.
Тепер роскажу, як я робила ковбасу. Тепер знаю значення слова забульонився. На смак ковбаса получилася смачніша чим перші рази. Відчувався смак магазинної ковбаси. Але на вид не дуже. Взяла дешевшу оболочку,а в ній ковбаса плавала. На вид бліда, не було того кольору, що попередні ковбаси. Ну буду працювать над зовнішнім виглядом.


19 лайков

Наталочко, даже гарно виглядить. Це варена?

1 лайк

Я б не отказалась от такой “блидой” :upside_down_face:

2 лайка

Робила не варену, але посередині готовки в духовці, в листик налила воду для пари. Оце і думаю, було для мене помилкою, що ковбаса вийшла бліда.

Тільки в гості зараз біжи, а то вже 1.5 палки ковбаси з’їли, можеш не встигнуть :blush:

5 лайков

М…м…нямка…так і хочеться скуштувати…хоч шматочок…:stuck_out_tongue_winking_eye:

Так у чому затримка, давай у гості.:grinning:

Сьогодні була у Наташі @Nata78 в гостях. Ох і натіскала малявок, своїх ще 10 днів ждать. Такі лапочки, Наташа сьогодні їх обезрожувала, а ми з Наткою @NATKA наглядно учились. Побачила її козок, такі ухожені, а такі цілувальні лизухи,зразу видно, що живуть в любові. Дякую Натуль за гостинність. Що все поксзала.Я побачила, як вони в тебе живуть, як ти ретельно відносишся до дойки,в тебе все акуратно і стерильно. Я багато чого винесла для себе і буду впроваджувати в своєму господарстві :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

14 лайков

Та да,і не тільки показала, а дала в руки термокаутер, виділила нам по козеняті і…провела практичне навчання. Хай йому грець. Було страшно…зразу. Але дивитися відео або фото то одне, а живцем все побачити- то зовсім інше. Дякуємо щиро.

9 лайков

Дівчата дякую вам за гарний відгук! :hugs: Мені теж все дуже сподобалося, гарно посиділи, поспілкувалися. Треба частіше збиратися та надихати один одного на щось нове. :wink:

6 лайков

Дівчата, візьміть на слідуючий раз і мене в компанію.:hugs:

1 лайк

Обов’язково. В любий час можете в гості приіздать.:grinning::rose:

1 лайк