Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

Три тисячі слов яких повинно буть? Ті,що я пишу і ті що відповідаю гостям. Чи тільки які просто пишу.

1 лайк

Сказали,що завтра Антон буде перевірять щоденники. Хвилююсь, як у школі :blush:. А завдання вже зарахували уря, уря. Пишу і думаю, веду себе немов мені 7 років.

11 лайков

Перерахувала слова получилось 4000.

2 лайка

Головне, Налочко, що отримуєш задоволення.:tulip:

2 лайка

Я не тільки отримала задоволення,але скільки цікавого і потрібного перечитала і передивилась. І нічого складного не має, думаю ,чого я в минулому році не приймала участь,не впевнена була, що зможу. А тут скільки інформації дізналась, навчилась ссилки робить, цитати виділять, та багато чого навчилась, я собою задоволена( я така скромна) :hugs::hugs::hugs:

16 лайков

Залишилось два дні до закінчення конкурсу і по господарству немає ніякої роботи. Сидиш тільки на форумі, думаєш ,щоб іще написать, а в голову нічого не приходить :grinning:. Та ще й тему одну закрили, і табличка забрала 30 балів :disappointed_relieved:. Ну надіюсь, що Антон @meg защита мені щоденник і добаве мені балів.:blush:

8 лайков

Наташа, постарайтесь отвлечься и “открыть” сознание. Придет вдохновение на новые оригинальные темы.

Еще не одна тема закроется или сообщения перенесутся из одной в другую у конкурсантов. К сожалению, есть дубли тем, есть простое копирование из интернета, это тоже непозволительно. Думаю, понятно, о чем я говорю.

Потому, пока не поздно, рекомендую всем конкурсантам пересмотреть свои темы и подкорректировать. Скопированное из какой-то статьи можно пересказать своими словами. И тема зачтется.

А по поводу суеверий и размышлений на эту тему уже не раз Антон писал. Такие темы у нас на форуме не обсуждаются.

2 лайка

Інна я без претензій, ні так ні. Нууу краще б її закрили після конкурсу :relaxed: ну нічого,як буде так і буде. Зараз піду погуляю з козочками і прийду з новими силами. Тільки більше нічого не закривайте ,поки я прийду і передивлюсь :hugs::hugs::hugs:

4 лайка

Наташа, я не закрываю и не корректирую ничего без указания администрации.

1 лайк

Ну, що погуляли ми, двом ярочкам і козлу зробила манікюр. А одна ярка побачила, що робиться, залізла ногами в сніг і ні туди і ні сюди. Що їй не робила заховала ноги в сніг :hahaha: .Так сьогодні оставила її в спокої, завтра будемо наводить марафет.

9 лайков

Вичитала, що голандці захопилися йогою з козами.


А у нас дома є всі можливості і для йоги і для психологічного настою.

12 лайков

Не только голландцы, по всему миру сейчас очень популярно.

1 лайк

Нам залишилось зайти в сарай, лягти на соломку, а остальне козочки зроблять самі. А ми можем в транс входить.:blush:

1 лайк

Соломка только у них там больно беленькая) У нас нет такой.

2 лайка

Так можна перед процедурою підстелить, у нас жовтенька буде.:grinning:

2 лайка

Сьогодні, як завжди у нас в селі базар, але сьогодні базаром назвать не можна. Кругом кваша, машини не доізжають і мало хто приїхав. Купила макухи 10л.відро-45 грн. і мішок 20 кг.жому-180 грн.
Сьогодні останній день конкурсу, щоденник мені зарахували, чому я дуже рада. Що можна ще написать не знаю, надіюсь на друзів форума, які підтримують мене сердечками. За кожну підтримку і сердечко всім велике дякую.:rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower:

24 лайка

Сьогодні таку новину дізналась, у нас у селі одна сім’я тримає коров, незнаю скільки, ну не одну і не дві. Так от вони роблять сир, витримують не менше місяця і продають по 130 грн.за 1кг.Казали дуже смачний сир і з красивими дирочками. Покупців багато, що і сиру не вистачає.

4 лайка

А коров они за какие деньги кормят?) Дополнительно зарабатывают где-то? Это почти также, как молоко сдать на бочку. А фермент, а нагревание, а обслуживание животных и труд по изготовлению сыра?

Не удивляюсь, что клиентов много. Мало где можно купить натуральные продукты по себестоимости а то и ниже.

6 лайков

Сама в шоці, заробіток у них від коров. В магазині сири дорожчі. Звичайно, що покупців багато, домашнє, ще і дешевше чим у магазині. Я навіть не розумію, як так можна не цінувати свою працю.

10 лайков

Мене сестра недавно питала.коли мої кози будуть доїтись.У колективі після свят болять печінки :roll_eyes: та й пішла мова про те.що купують в магазині .а деякі продукти по кілька місяців валяються в халодильнику і не псуються .В такі ностальгічні моменти .каже.і можна підсувать на дегустацію сир.

3 лайка